Třinec má už jen velmi malou šanci na záchranu. Po porážce v Jeseníku oceláři sezonu, zdá se, zabalili. "Sezonu už jsme odpískali, matematická šance sice je, ale nejsme hloupí. Před zápasem s Helasem počítáme ztráty, když hrát nemohou Polášek s Kantorem, další hráči jsou na marodce. Zřejmě tak dostanou šanci někteří kluci z juniorky, aby měli motivaci do další práce pro následující ročník," prozradil brankář domácích Ondřej Kreželok.

Helas bojuje naopak o co nejlepší pozici do play off. Nechce jít z osmého místa na Chrudim. "Ačkoliv se Třinec nachází na poslední pozici, v pátek nás určitě nečeká nic jednoduchého. My po dvou neúspěšných zápasech s týmy z vrchu tabulky chceme opět zvítězit a udržet si možnou šanci rozdat si to v posledním kole se Slavií o sedmé místo," uvedl brněnský Jan Ovčačík.

Profil haly

SH Stars

Více
Adresa Tyršova 275, Třinec
Kapacita 700
Vstupenky 50 Kč
Sleva pro FUTič mládež, ženy a důchodci zdarma, permanentní vstupenky 400Kč

Další aktuality

Také Litoměřice mají postupový mečbol
Také Litoměřice mají postupový mečbol 19.03.2018

Futsalisté Nejzbachu Vysoké Mýto doma čtvrtfinálovou sérii play off VARTA futsal ligy nevyrovnali. Pondělní souboj s Litoměřicemi prohráli 2:7. Hosté jsou blízko postupu do semifinále.

Nejzbach se pokusí doma znovu Litoměřice porazit
Nejzbach se pokusí doma znovu Litoměřice porazit 19.03.2018

Druhým zápasem pokračuje v pondělí od 18.30 hodin série Nejzbachu s Gardenline. Zápas uvidí hala ve Vysoké Mýtě, a i tento souboj vysíláme živě na Tipsport.cz a Livesporttv.cz. Utkání komentuje Radek Klier.

Sparta je před branami semifinále
Sparta je před branami semifinále 18.03.2018

Druhé utkání čtvrtfinálové série play off VARTA futsal ligy sehráli v neděli futsalisté Sparty Praha, kteří tentokrát zavítali na palubovku svého soupeře, Slavie. Svěřenci Beniho Simitči dokázali zvítězit 4:2 a ve středu na domácí palubovce budou moci udělat finální krok k postupu do semifinále.