Interobal Plzeň se oklepává z nepříjemné lekce, kterou mu v posledním kole uštědřila mistrovská Chrudim. "Naše poslední ligová prohra v Chrudimi byla krutá, ale zasloužená. K utkání jsme odjeli s torzem týmu a podle toho to dopadlo," říká k prohře 2:13 trenér David Frič, který kvůli zraněním a karetním trestům musel do sestavy povolat řadu hráčů z juniorky a z B týmu.

Dres a kapitánskou pásku si musel obléknout dokonce i trenér Petr Kučera! V utkání proti Teplicím by se do sestavy měli vrátit minimálně karetní hříšníci Vnuk a Havel. "Momentálně pracujeme na tom, abychom byli na páteční utkání v maximálním složení," slibuje David Frič. Interobal nadále drží třetí místo v tabulce, ale po páteční ztrátě se na něj nebezpečně dotahují zlepšující se Litoměřice, které na čtvrtém místě zaostávají už jen o dva body. Plzeň tedy proti Teplicím bude chtít výhru a tři body. "Soupeře jsem měl možnost vidět ve více zápasech a mají poměrně specifický herní styl, čemuž samozřejmě odpovídají i výsledky, které nejsou úplně lehce čitelné," dodává k týmu Svarogu David Frič. 

Teplice přijedou do Plzně s vědomím jistoty play-off a budou chtít navázat na současnou dobrou formu. "V Plzni nás čeká zajímavé utkání. Přijedeme hrát v klidu, minulý pátek jsme si zajistili šesté místo, takže určitě dostanou šanci hráči, kteří se zatím moc nedostali do hry. Určitě očekávám bojovný zápas se spoustu soubojů, ale myslím si, že na to kluci budou připraveni. To ale neznamená, že nebudeme bojovat. Naopak tam jedeme zápas odjezdit," těší se na utkání trenér Teplic David Filinger.

Zápas začíná v pátek ve 20 hodin a přímý přenos je možné sledovat na www.tipsport.cz a www.livesporttv.cz

Profil haly

SH Lokomotiva

Více
Adresa Úslavská 75, 326 00 Plzeň 2-Slovany
Kapacita 1500
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 15ti let ZDARMA / Permanentka na sezónu 400 Kč

Další aktuality

Plzeň si vzala zpět vedení v sérii a už v pátek může postoupit
Plzeň si vzala zpět vedení v sérii a už v pátek může postoupit 22.03.2018

Interobal Plzeň výborně zvládl třetí čtvrtfinálové utkání a Svarog Teplice porazil 7:3. V pátek tak pojede do Teplic s tím, že v případě výhry postoupí do semifinále. Plzni vyšel lépe vstup do obou poločasů. Zejména v tom druhém působila lepším dojmem. Plzeňáci výborně odbránili power-play hostů a ve čtvrtfinále tak vede 2:1 na zápasy, přičemž se hraje na tři vítězné duely.

Rešetár s Maxem dvěma góly sestřelili Helas
Rešetár s Maxem dvěma góly sestřelili Helas 22.03.2018

Chrudimský ERA-PACK vede ve čtvrtfinálové sérii 2:0, druhý bod získal obhájce titulu v brněnské hale Vodova, kde zvítězil výsledkem 5:1. Vedlo se především kapitánovi Lukášovi Rešetárovi, který vstřelil první dva góly ERA-PACKu a další dva připravil. V pátečním zápase v chrudimské sportovní hale může vítěz základní části celou sérii ukončit.

Litoměřice zvládly sérii s Nejzbachem v nejkratším možném termínu
Litoměřice zvládly sérii s Nejzbachem v nejkratším možném termínu 22.03.2018

Čtvrtfinálová série se do sportovní haly Chemik stěhovala za stavu 2:0 pro Gardenline Litoměřice. Hostující Nejzbach Vysoké Mýto odvracel ve středu postupový mečbol Severočechů.