Jiří Mužík, hráč Helasu Brno: "Po dlouhé reprezentační pauze nás čeká zápas s favoritem, takže nás nečeká vůbec nic jednoduchého. To však neznamená, že do zápasu půjdeme předem poraženi, a pokud předvedeme stoprocentní výkon, můžeme zopakovat výsledek z prvního vzájemného zápasu sezony."

Igor Vodecký, asistent trenéra Litoměřic: "Na Helas jedeme s cílem odčinit podzimní domácí porážku. Víme, jakým stylem se domácí prezentují a jak silní jsou v domácí hale. My však chceme hrát svou hru, na které se v tréninku zaměřujeme. Po dobře zvládnutém domácím zápase proti Jeseníku chceme opět zvítězit. Do zápasu půjdeme odhodlaní a věřím, že souboj zvládneme za tři body."

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky Tango: 40 Kč

Další aktuality

Také Litoměřice mají postupový mečbol
Také Litoměřice mají postupový mečbol 19.03.2018

Futsalisté Nejzbachu Vysoké Mýto doma čtvrtfinálovou sérii play off VARTA futsal ligy nevyrovnali. Pondělní souboj s Litoměřicemi prohráli 2:7. Hosté jsou blízko postupu do semifinále.

Nejzbach se pokusí doma znovu Litoměřice porazit
Nejzbach se pokusí doma znovu Litoměřice porazit 19.03.2018

Druhým zápasem pokračuje v pondělí od 18.30 hodin série Nejzbachu s Gardenline. Zápas uvidí hala ve Vysoké Mýtě, a i tento souboj vysíláme živě na Tipsport.cz a Livesporttv.cz. Utkání komentuje Radek Klier.

Sparta je před branami semifinále
Sparta je před branami semifinále 18.03.2018

Druhé utkání čtvrtfinálové série play off VARTA futsal ligy sehráli v neděli futsalisté Sparty Praha, kteří tentokrát zavítali na palubovku svého soupeře, Slavie. Svěřenci Beniho Simitči dokázali zvítězit 4:2 a ve středu na domácí palubovce budou moci udělat finální krok k postupu do semifinále.