Démoni jdou do zápasu posíleni o vítězství v televizní dohrávce 16. kola, kdy porazili Jeseník a udělali velký krok za záchranou. Nyní mají domácí náskok čtyř bodů na sestupové pozice. „Očekávám opět velice těžké utkaní, ale sami dobře víme, o co jde. Budeme chtít na domácí ploše navázat na dobrý výkon s Jeseníkem a pokusit se bodovat. I bod by pro nás znamenal hodně,“ uvědomoval si českolipský trenér Karel Kruliš.

Nejzbach aktuálně bojuje o čtvrtou příčku po základní části. Momentálně je pátý s 30 body. „Jedeme do Lípy, která ve čtvrtek udělala velký krok k záchraně a bude moct hrát proti nám uvolněněji. Nám se vůbec nepovedl leden, z toho důvodu se musíme zkoncentrovat a začít hrát ten náš pověstný futsal. Respektujeme jejich sílu, ale jedeme tam vyhrát,“ zdůraznil vysokomýtský Jaroslav Kubát.

Profil haly

MSH Č. Lípa

Více
Adresa Wedrichova 3305, Česká Lípa 470 01
Kapacita 400
Vstupenky 20 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 10 ti let zdarma, držitelé členské karty futsal FIFA zdarma

Další aktuality

Pro výhru uděláme vše, je přesvědčený Ondřej Vahala
Pro výhru uděláme vše, je přesvědčený Ondřej Vahala 25.04.2018

Loni hrál finále v dresu Slavie, dokonce byl vyhlášený nejlepším hráčem finálové série, tento rok bojuje za Spartu. Řeč je o Ondřeji Vahalovi, který podává proti Chrudimi skvělé výkony. Jak vidí finálovou sérii se můžete dozvědět v následujícím rozhovoru.

Chrudim je krok od čtrnáctého titulu
Chrudim je krok od čtrnáctého titulu 23.04.2018

Futsalisté Chrudimi zvládli i druhé finálové klání play off VARTA futsal ligy. Na hřišti pražské Sparty vyhráli v pondělí večer 3:0 a v pátek mohou slavit už svůj čtrnáctý titul.

Sparta odehraje historicky první domácí finále
Sparta odehraje historicky první domácí finále 22.04.2018

Historicky první domácí finálové utkání sehrají v pondělí v Aréně Sparta na Podvinném mlýně od 20:15 hodin futsalisté pražské Sparty. Ti zatím v sérii s ERA-PACKem Chrudim prohrávají 0:1 na zápasy, když v prvním duelu soupeři podlehli těsně 1:2. Nenechte si ujít tento zápas a přijďte podpořit Spartu v souboji s třináctinásobným mistrem.