První vzájemný zápas skončil výhrou Teplic 6:4. Olympik v tomto zápase dlouho vedl, ale nezvládl koncovku zápasu, ve které inkasoval dva vlastní goly.

Půjde o hodně důležitý zápas, jakýkoliv bodový zisk by Olympiku v boji o záchranu hodně pomohl. Navíc po tomto zápase čeká Olympik téměř tři týdny pauza, protože zápas s Interobalem Plzeň byl přeložen na 9. února.

Teplice disponují velmi kvalitním kádrem. Čeští hráči jsou doplnění o cizince a od začátku ligy prokazují své kvality. Jakožto nováček jsou Teplice na šestém místě s 24 body.

Pavel Šuba, trenér Olympiku: „Svarog Teplice rychle navazuje nit na předešlé úspěchy Balticflory a až neuvěřitelně se k nim přibližuje. Má tým plný Brazilců, kterým zdárně sekundují mladí čeští kluci, kteří své kvality prokazují až nadočekávaně výborně. My opět musíme zmobilizovat své srdce a musíme to odedřít jako vždy, když hrajeme s podobným týmem.“

David Filinger, trenér Svarog FC: „V pátek jedeme na horkou půdu do Mělníka, který hraje o záchranu. Čeká nás určitě bojovný mančaft, který bude vycházet hlavně z obrany a tvrdé agresivní hry, na kterou se budeme muset připravit. Budeme se soustředit na naši hru a snažit se zopakovat výkony z posledních dvou kol. Určitě chci na Mělníku bodovat a uděláme pro to na hřišti vše.“

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

Pro výhru uděláme vše, je přesvědčený Ondřej Vahala
Pro výhru uděláme vše, je přesvědčený Ondřej Vahala 25.04.2018

Loni hrál finále v dresu Slavie, dokonce byl vyhlášený nejlepším hráčem finálové série, tento rok bojuje za Spartu. Řeč je o Ondřeji Vahalovi, který podává proti Chrudimi skvělé výkony. Jak vidí finálovou sérii se můžete dozvědět v následujícím rozhovoru.

Chrudim je krok od čtrnáctého titulu
Chrudim je krok od čtrnáctého titulu 23.04.2018

Futsalisté Chrudimi zvládli i druhé finálové klání play off VARTA futsal ligy. Na hřišti pražské Sparty vyhráli v pondělí večer 3:0 a v pátek mohou slavit už svůj čtrnáctý titul.

Sparta odehraje historicky první domácí finále
Sparta odehraje historicky první domácí finále 22.04.2018

Historicky první domácí finálové utkání sehrají v pondělí v Aréně Sparta na Podvinném mlýně od 20:15 hodin futsalisté pražské Sparty. Ti zatím v sérii s ERA-PACKem Chrudim prohrávají 0:1 na zápasy, když v prvním duelu soupeři podlehli těsně 1:2. Nenechte si ujít tento zápas a přijďte podpořit Spartu v souboji s třináctinásobným mistrem.