Oba soupeři odehráli v minulém kole rozdílné zápasy. Plzeň vyhrála s přehledem na palubovce Jeseníku, zatímco Helas doma propadl s Teplicemi.

"Na utkání s Brnem budeme v kompletní sestavě, konečně i s Petrem Kučerou, a naším cílem je samozřejmě v domácím prostředí zvítězit," prohlásil trenér Plzně David Frič, který ví, že jeho tým nečeká lehký zápas: "Nicméně nás nečeká nic lehkého, v Brně jsme se přesvědčili, že soupeř má velkou kvalitu a zvítězili jsme tam po velmi těžkém utkání. Pokud chceme jít do play off z dobrého postavení, musíme zejména domácí zápasy zvládnout a vítězit."

Sílu domácího celku si uvědomuje i brněnský Vojtěch Cupák: "Plzeň má velice kvalitní a široký kádr s výbornými trenéry, kteří dávají hře řád, takže bude velice těžké soupeře přehrát. My se budeme muset soustředit na perfektní obranu, vyhrávat osobní souboje a bojovat jeden za druhého. Pokud tohle budeme plnit, tak věřím, že si můžeme nějaký ten bod z Plzně odvézt."

Profil haly

SH Lokomotiva

Více
Adresa Úslavská 75, 326 00 Plzeň 2-Slovany
Kapacita 1500
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 15ti let ZDARMA / Permanentka na sezónu 400 Kč

Další aktuality

Televizní utkání vyhrála Plzeň. V Mýtě vůbec poprvé
Televizní utkání vyhrála Plzeň. V Mýtě vůbec poprvé 18.01.2018

V předehrávce 17. kola VARTA futsal ligy hostil Nejzbach Vysoké Mýto plzeňský Interobal. Čtvrteční televizní předehrávku vyhráli Západočeši 4:1.

Sparta odehraje utkání s Gamaspolem Jeseník v Šumperku
Sparta odehraje utkání s Gamaspolem Jeseník v Šumperku 18.01.2018

V 17. kole VARTA futsal ligy zamíří futsalisté Sparty do Šumperka, kde se utkají s jedenáctým týmem soutěže, Gamaspolem Jeseník. Ten obvykle hraje své domácí zápasy v Ostravě, nicméně duel se Spartou byl přesunut do šumperské sportovní haly. Úvodní výkop je v pátek 19. ledna naplánován na 20.00 hodin. Co před zápasem říkají zástupci Sparty a Jeseníku?

V Chrudimi uvidí reprízu loňského finále
V Chrudimi uvidí reprízu loňského finále 18.01.2018

Futsalisté Chrudimi jsou před reprezentační pauzou, která přinese mimo jiné evropský šampionát ve Slovinsku, ve skvělé formě, kterou v posledním případě odnesl Mělník.