Oba soupeři odehráli v minulém kole rozdílné zápasy. Plzeň vyhrála s přehledem na palubovce Jeseníku, zatímco Helas doma propadl s Teplicemi.

"Na utkání s Brnem budeme v kompletní sestavě, konečně i s Petrem Kučerou, a naším cílem je samozřejmě v domácím prostředí zvítězit," prohlásil trenér Plzně David Frič, který ví, že jeho tým nečeká lehký zápas: "Nicméně nás nečeká nic lehkého, v Brně jsme se přesvědčili, že soupeř má velkou kvalitu a zvítězili jsme tam po velmi těžkém utkání. Pokud chceme jít do play off z dobrého postavení, musíme zejména domácí zápasy zvládnout a vítězit."

Sílu domácího celku si uvědomuje i brněnský Vojtěch Cupák: "Plzeň má velice kvalitní a široký kádr s výbornými trenéry, kteří dávají hře řád, takže bude velice těžké soupeře přehrát. My se budeme muset soustředit na perfektní obranu, vyhrávat osobní souboje a bojovat jeden za druhého. Pokud tohle budeme plnit, tak věřím, že si můžeme nějaký ten bod z Plzně odvézt."

Profil haly

SH Lokomotiva

Více
Adresa Úslavská 75, 326 00 Plzeň 2-Slovany
Kapacita 1500
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 15ti let ZDARMA / Permanentka na sezónu 400 Kč

Další aktuality

PLAY OFF: Plzeňský Štrajt rozhodl v poslední vteřině prodloužení
PLAY OFF: Plzeňský Štrajt rozhodl v poslední vteřině prodloužení 16.03.2018

Čtvrtfinále play off VARTA futsal ligy bylo v pátek večer rozehráno. Papíroví favorité svou domácí úlohu zvládli.

Velký den je tady, startuje play-off!
Velký den je tady, startuje play-off! 16.03.2018

Fanoušci se dočkali! V pátek odstartuje ligová play-off čtyřmi zápasy, přičemž obrovskou pozornost bude poutat zejména pražské derby. Vyzdvihnout ale tento duel je ošemetné, protože i v těch dalších se čekají velká dramata. Pojďte se podívat, co nás v pátek večer čeká a rozhodně doporučujeme se na některé z těchto utkání zajít podívat!

Čtvrtý s pátým. Litoměřice se střetnou s Nejzbachem
Čtvrtý s pátým. Litoměřice se střetnou s Nejzbachem 15.03.2018

Play-off začíná a Nejzbach čeká jeden z nejtěžších soupeřů, a to Litoměřice, které pomýšlejí letos hodně vysoko. Ovšem to neznamená, že Nejzbach skládá zbraně, ba naopak. Vysoké Mýto se pokusí překvapit a proklouznout do vytouženého semifinále! Litoměřice v čele s Markem Kopeckým, bývalým trenérem Nejzbachu, budou hodně spoléhat na útočnou sílu a na výhodu domácího prostředí. To Nejzbach bude spoléhat hlavně na svou oporu v brance Libora Gerčáka.