Trenér Sparty Beni Simitči prozradil, jak náročné bylo kolumbijskou hvězdu do Sparty přivést. „Angellot sám projevil zájem hrát za Spartu. Již někdy před měsícem mi psal, že se mu líbí, jak se ve Spartě pracuje a jak vypadá celá projekt. Řekl mi, že až skončí tamní soutěž, že by nám rád přišel pomoc. Bral jsem to ze začátku trochu jako srandu, ale on to myslel vážně,“ objasnil Beni Simitči a navázal: „Jeho příchod proto nebyl až tak náročný. Na druhou stranu vím, že měl opravdu velké množství nabídek z brazilské ligy, ze Španělska, z Itálie, ale on má rád českou ligu, takže se rozhodl pro nás a pro známé prostředí.“

Domluva s Angellotem byla velmi rychlá. „Od začátku bylo jasné, že nás posílí až na začátku ledna, protože dříve nemohl. Jeho příchod není založený na tom, že máme hodně zraněných, ale na tom, že chceme ještě více posílit náš tým. Navíc si myslím, že to není poslední naše posila,“ naznačil kouč Sparty a na závěr dodal: „Naším úkolem je, abychom bavili velké množství sparťanských fanoušků, kteří nás podporují po celé České republice. Chceme hrát útočný futsal plný hezkých akcí a kombinací. Angellot je jedním z největších míčových kouzelníků ve světovém futsalu. Je mladý, ale zároveň má mnoho zkušeností a myslím si, že sparťanští fanoušci a nejen oni se mají opravdu na co těšit.“

Další aktuality

Slavia ukončila spolupráci s Lištvánem a Kubíčkem
Slavia ukončila spolupráci s Lištvánem a Kubíčkem 14.02.2018

Slavia se dohodla na přerušení spolupráce s Janem Lištvánem a také na ukončení hostování Václava Kubíčka. V obou případech se tak stalo z pracovních a rodinných důvodů, pro které není možné plnit ze strany hráčů v dostatečné míře tréninkový harmonogram klubu. Oběma hráčům přejeme v jejich nových působištích hodně štěstí.

Tým Chrudimi posílil zkušený Brazilec Éverton!
Tým Chrudimi posílil zkušený Brazilec Éverton! 05.02.2018

Příprava na vyřazovací boje je v plném proudu a na chrudimské soupisce se na začátku února objevilo nové jméno. Tým Felipe Condeho posílil zkušený brazilský futsalista, který prošel například Kairatem Almaty – Éverton! K mužstvu se připojil na začátku února a ihned se zapojil do tréninkového procesu.

David Cupák do pražské Sparty. Na měsíc…
David Cupák do pražské Sparty. Na měsíc… 19.12.2017

K velmi překvapivému tahu se odhodlala pražská Sparta těsně před výkopem úterního pohárového finále. Na měsíční hostování přichází reprezentant David Cupák, který tak bude k dispozici i pro ligové derby se Slavií, které je na programu 29. 12. 2017.