Před vánoční přestávkou prohrál Třinec v Plzni, ale doma proti České Lípě je úplně v jiné roli. V boji o přímou záchranu musí oceláři vyhrát. Vždyť Démoni mají jen o dva body více. "Výhra Jeseníku v Teplicích nás dostala do ještě horší pozice, než jsme chtěli být," upozornil brankář Třinec Ondřej Kreželok a uvědomoval si důležitost pátečního mače: "V pátek nás čeká stejně jako loni jeden z nejdůležitějších záchranářských soubojů. Loni byli úspěšnější Démoni, ale nakonec to nevadilo, letos už by domácí ztráta byla zřejmě posledním hřebíčkem do rakve pro náš tým."

Toho jsou jsi vědomi i Českolipští, jelikož případná ztráta by je hodně bolela. Na záchranu ztrácí pouhé dva body, což je hodně motivuje. "Náš pateční výjezd do Třince po kolejové ose bude opět o bytí či nebytí, jelikož si to rozdáme o udržení naděje na záchranu. Bude to nesmírně těžký zápas a my se na něj chceme připravit na sto procent. Pokud podáme stabilní výkon a vše zapadne, jak má, můžeme být na konci zápasu ti spokojenější," řekl trenér hostí Karel Kruliš.

Profil haly

SH Stars

Více
Adresa Tyršova 275, Třinec
Kapacita 700
Vstupenky 50 Kč
Sleva pro FUTič mládež, ženy a důchodci zdarma, permanentní vstupenky 400Kč

Další aktuality

Rozhodčí Ondřej Černý: Měl jsem obrovské štěstí, že jsem pískal finále
Rozhodčí Ondřej Černý: Měl jsem obrovské štěstí, že jsem pískal finále 20.02.2018

Obrovská pocta se dostala pro českého futsalového rozhodčího Ondřeje Černého z Prahy. Na nedávno skončeném Mistrovství Evropy 2018 ve Slovinsku řídil jako hlavní arbitr finále Portugalska se Španělskem.

Olympik získal důležité tři body v záchranářském souboji
Olympik získal důležité tři body v záchranářském souboji 18.02.2018

Olympik se v pátek střetl v záchranářském souboji s Démony z České Lípy. Od začátku byli domácí hráči lepším týmem a zaslouženě si došli pro důležité tři body v boji o záchranu.

Zázrak se nekonal. Helas podlehl Litoměřicím
Zázrak se nekonal. Helas podlehl Litoměřicím 18.02.2018

Brněnský Helas prohrál v pátečním utkání 19. kola VARTA futsal ligy s Litoměřicemi 0:6.