Zápasy s pražskými týmy mají vždy pořádný náboj. Olympik první utkání na Slavii prohrál 2:8.

Hosté budou určitě chtít navázat na vítězství z minulého kola, když v derby „S“ porazili Spartu 2:1.

Domácí Olympik v minulém kole doma podlehl Vysokému Mýtu 3:4 a vzhledem k výhře Jeseníku v Teplicích, musí co nejdříve získat body do boje o záchranu.

Pavel Šuba (trenér Olympiku): "Po obrovském zklamání po prohře s Nejzbachem nás čeká další třešnička v podobě pražské Slavie. A bude to úplně jiný zápas než s Nejzbachem. Slavia má tým plný zkušených hráčů, kteří své kvality dokázali minulou sezonu. Opět se ale pokusíme o překvapení a snad to tentokrát vyjde."

Nenad Veljkovič (trenér Slavia): "Mělník bojuje o záchranu, nečeká nás nic lehkého. Musíme potvrdit výhru z derby, k tomu bude potřebná stejná koncentrace a disciplína, se kterou jsme přistoupili k tomuto utkání. Takový přístup musí být naprostou samozřejmostí pro každý zápas."

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

Olympik získal důležité tři body v záchranářském souboji
Olympik získal důležité tři body v záchranářském souboji 18.02.2018

Olympik se v pátek střetl v záchranářském souboji s Démony z České Lípy. Od začátku byli domácí hráči lepším týmem a zaslouženě si došli pro důležité tři body v boji o záchranu.

Zázrak se nekonal. Helas podlehl Litoměřicím
Zázrak se nekonal. Helas podlehl Litoměřicím 18.02.2018

Brněnský Helas prohrál v pátečním utkání 19. kola VARTA futsal ligy s Litoměřicemi 0:6.

Jeseník po výhře nad Třincem živí naději na záchranu
Jeseník po výhře nad Třincem živí naději na záchranu 18.02.2018

Mnoho velkých bitev spolu odehráli oba severomoravští zástupci v nejvyšší soutěži. Jeseník se s Třincem potkával už od severomoravské divize a bilance vzájemných zápasů je hodně vyrovnaná. Také v pátek večer se v důležitém záchranářském duelu čekal vyrovnaný průběh a tyto prognózy se bezezbytku potvrdily.