První zápas Olympik v Mýtě prohrál 1:5. Doma ale Olympik předvádí o sto procent lepší výkony, než na venkovních palubovkách. Bodový zisk by domácím hodně pomohl v boji o udržení.

Pavel Šuba, trenér Olympiku: „Vysoké Mýto hraje tuto sezonu nad očekávání velice dobře. Sbírá body a útočí na třetí místo. To samo hovoří o jeho kvalitě. Takže v pátek nás opět čeká výzva pokořit elitní tým. Všichni víme, kolik bodů musíme ještě k záchraně udělat a víme, že to nemůžeme nechat na zápasy s celky, které jsou pod námi.“

Miroslav Semerád, trenér Nejzbachu: "Pojedeme se do Mělníka pokusit prodloužit vítěznou sérii. Pokud k tomuto zápasu přistoupíme zodpovědně a zároveň sebejistě, mohli bychom si odvézt důležité body, ale soupeře nesmíme v žádném případě podcenit, protože se jim právě doma podařilo získat nějaké body."

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

Rozhodčí Ondřej Černý: Měl jsem obrovské štěstí, že jsem pískal finále
Rozhodčí Ondřej Černý: Měl jsem obrovské štěstí, že jsem pískal finále 20.02.2018

Obrovská pocta se dostala pro českého futsalového rozhodčího Ondřeje Černého z Prahy. Na nedávno skončeném Mistrovství Evropy 2018 ve Slovinsku řídil jako hlavní arbitr finále Portugalska se Španělskem.

Olympik získal důležité tři body v záchranářském souboji
Olympik získal důležité tři body v záchranářském souboji 18.02.2018

Olympik se v pátek střetl v záchranářském souboji s Démony z České Lípy. Od začátku byli domácí hráči lepším týmem a zaslouženě si došli pro důležité tři body v boji o záchranu.

Zázrak se nekonal. Helas podlehl Litoměřicím
Zázrak se nekonal. Helas podlehl Litoměřicím 18.02.2018

Brněnský Helas prohrál v pátečním utkání 19. kola VARTA futsal ligy s Litoměřicemi 0:6.