Sešívaní se pokusili oživit zajímavý koncept, kdy utkání futsalistů navazuje na duel slávistických hokejistů. Možná to návštěvě na derby pomůže, každopádně se bude na co těšit. I když Sparta se zdá být v lepší herní pohodě (oba soupeře dělí v tabulce propastných 16 bodů!), říká se, že derby nemá favorita. Přece jen je to souboj, kde emoce hrají jeden z rozhodujících faktorů.

"Je to prestižní zápas, na který se musíme co nejlépe připravit," říká trenér Slavie Nenad Veljkovič. "Motivaci budeme mít obrovskou, to samé platí i o soupeři. Věřím, že dorazí plná hala a bude to zajímavá podívaná." V prvním souboji těchto soupeřů v této sezóně se radovala Sparta z výhry 5:3.

"Uděláme vše pro to, abychom i tentokrát ovládli Prahu a vítězstvím popřáli sparťanům vše nejlepší do nového roku," říká před pátečním duelem trenér hostů Beni Simitči. "Podřídili jsme derby tréninkový proces, kdy kluci dostali i nějaké dny volno, aby nabrali na derby sílu. Jsem optimista a věřím, že proti Slavii bychom mohli nastoupit kompletní. Chtěl bych tímto pozvat všechny fanoušky do Edenu, aby nás přišli podpořit a dohnali nás k dalšímu vítězství."

Nezapomeňte si v předsilvestrovském shonu udělat čas na atraktivní futsalové měření sil!

Profil haly

SH Eden

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Olympik získal důležité tři body v záchranářském souboji
Olympik získal důležité tři body v záchranářském souboji 18.02.2018

Olympik se v pátek střetl v záchranářském souboji s Démony z České Lípy. Od začátku byli domácí hráči lepším týmem a zaslouženě si došli pro důležité tři body v boji o záchranu.

Zázrak se nekonal. Helas podlehl Litoměřicím
Zázrak se nekonal. Helas podlehl Litoměřicím 18.02.2018

Brněnský Helas prohrál v pátečním utkání 19. kola VARTA futsal ligy s Litoměřicemi 0:6.

Jeseník po výhře nad Třincem živí naději na záchranu
Jeseník po výhře nad Třincem živí naději na záchranu 18.02.2018

Mnoho velkých bitev spolu odehráli oba severomoravští zástupci v nejvyšší soutěži. Jeseník se s Třincem potkával už od severomoravské divize a bilance vzájemných zápasů je hodně vyrovnaná. Také v pátek večer se v důležitém záchranářském duelu čekal vyrovnaný průběh a tyto prognózy se bezezbytku potvrdily.