Chrudim v úterý vyhrála Pohár FAČR a do zápasu s Helasem půjde ve velké psychické výhodě a pohodě. Trenér domácích Felipe Conde však upozornil na exceletní formu Brna: "Vždyť Helas vyhrál pět z posledních šesti zápasů. Navíc máme za sebou náročné utkání ve finále poháru. To však nic nemění na věci, že máme široký kádr, kterého využijeme v náš prospěch. Musíme hrát chytře a získat tři body, které jsou pro nás důležité k udržení vedení v ligové tabulce.“

Otázkou je, jak se na formě Helasu podepíše odchod Davida Cupáka na měsíční hostování do Sparty. "Do pátečního zápasu v Chrudimi budeme nastupovat jako outsider, což ale neznamená, že se nepokusíme překvapi,t a pokud podáme nadprůměrný výkon, mohli bychom pomýšlet na slušný výsledek," prohlásil brněnský futsalista Jiří Mužík a dodal: "Bude nám chybět David Cupák, který odešel na hostování, ale pokusíme se podat co nejlepší výkon i bez něj."

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 25 Kč ženy a důchodci, děti do 150 cm zdarma

Další aktuality

Olympik získal důležité tři body v záchranářském souboji
Olympik získal důležité tři body v záchranářském souboji 18.02.2018

Olympik se v pátek střetl v záchranářském souboji s Démony z České Lípy. Od začátku byli domácí hráči lepším týmem a zaslouženě si došli pro důležité tři body v boji o záchranu.

Zázrak se nekonal. Helas podlehl Litoměřicím
Zázrak se nekonal. Helas podlehl Litoměřicím 18.02.2018

Brněnský Helas prohrál v pátečním utkání 19. kola VARTA futsal ligy s Litoměřicemi 0:6.

Jeseník po výhře nad Třincem živí naději na záchranu
Jeseník po výhře nad Třincem živí naději na záchranu 18.02.2018

Mnoho velkých bitev spolu odehráli oba severomoravští zástupci v nejvyšší soutěži. Jeseník se s Třincem potkával už od severomoravské divize a bilance vzájemných zápasů je hodně vyrovnaná. Také v pátek večer se v důležitém záchranářském duelu čekal vyrovnaný průběh a tyto prognózy se bezezbytku potvrdily.