"Na měsíční hostování přichází osmadvacetiletý David Cupák. Kmenový hráč Helasu Brno se zkušenostmi z reprezentace pomůže Spartě již ve finále Poháru FAČR proti ERA-PACKu Chrudim," informoval v úterý zrána sparťanský facebook. David Cupák (nar. 27.05.1989) je dostatečně známou osobností, dlouholetým reprezentantem a také bývalým ligovým fotbalistou Zbrojovky Brno.

Jeho příchod do Sparty udivuje i proto, že před třemi týdny podstoupil v brněnské nemocnici operaci, když měl prasklé oba menisky a poškozenou chrupavku na pravém kolenu. V pátek ale už naskočil v závěru ligového utkání proti Mělníku a jednou brankou se podílel na výhře Helasu 6:2.

Spartu posílí David Cupák formou měsíčního hostování, které mu končí 18. ledna. Pražský klub tak na přelomu roku čeká kromě několika zápasů také několik vyjednávání o prodloužení angažmá některých hráčů. Hostování totiž končí i dalším členům kádru. Ondřej Vahala je ve Spartě ze Slavie do 28.12., novopečený reprezentant Jan Koudelka z divizního Blanska do 10.1.2018, Jiří Doležal z Chemcomexu do posledního prosince.

Další aktuality

Slavia ukončila spolupráci s Lištvánem a Kubíčkem
Slavia ukončila spolupráci s Lištvánem a Kubíčkem 14.02.2018

Slavia se dohodla na přerušení spolupráce s Janem Lištvánem a také na ukončení hostování Václava Kubíčka. V obou případech se tak stalo z pracovních a rodinných důvodů, pro které není možné plnit ze strany hráčů v dostatečné míře tréninkový harmonogram klubu. Oběma hráčům přejeme v jejich nových působištích hodně štěstí.

Tým Chrudimi posílil zkušený Brazilec Éverton!
Tým Chrudimi posílil zkušený Brazilec Éverton! 05.02.2018

Příprava na vyřazovací boje je v plném proudu a na chrudimské soupisce se na začátku února objevilo nové jméno. Tým Felipe Condeho posílil zkušený brazilský futsalista, který prošel například Kairatem Almaty – Éverton! K mužstvu se připojil na začátku února a ihned se zapojil do tréninkového procesu.

Sparta získala do svých řad míčového kouzelníka Angellota
Sparta získala do svých řad míčového kouzelníka Angellota 07.01.2018

Futsalová Sparta získala do svých řad novou posilu světového formátu. Rudý dres s číslem 19 bude oblékat kapitán reprezentace Kolumbie, Angellot Caro. Devětadvacetiletý kouzelník přichází do Sparty poté, co působil v týmech jako Caja Segovia (Španělsko), Trujillanos (Venezuela), Al Was (Dubai), Lazio Řím (Itálie), Benago (Česko), Real Bucaramanga (Kolumbie), Bucaneros La Guaira (Venezuela).