Ohlasy k zápasu:

Vojtěch Cupák (Helas Brno): ‌"V pátek nás čeká další důležité utkání, které potřebujeme zvládnout, abychom se, doufám, definitivně dokázali vyhnout záchranářským starostem. Přijede Mělník, který nás na domácím hřišti dokázal porazit a navíc měl teď pár dobrých výsledků. Očekávám vyrovnaný a bojovný zápas snad se šťastným koncem pro nás. Mělník hraje hodně silový futsal a snaží se hrát hlavně přes pivoty. Musíme pozorně bránit, hrát tvrdě ale zároveň si dát pozor na zbytečné fauly, protože Pepa Gabčo se z desetimetrových kopů často nemýlí. Každopádně my hrajeme doma, budeme připravení a chceme tři body!"

Marek Konečný (Helas Brno): "V pátek nás čeká další těžký zápas, který musíme zvládnout. Mělník celkem dobře posílil a v posledních třech zápasech udělal šest bodů. Pokud budeme využívat naše šance a vyvarujeme se zbytečných chyb, věřím, že zápas zvládneme a oplatíme Mělníku porážku ze začátku sezony."

Pavel Šuba (trenér Mělníku): "Nikdy jsme v Brně nevyhráli, i když jsme tam jak s Helasem, tak i Tangem sehráli vyrovnané partie a několikrát měli soupeře na lopatě, ale vždy z ní díky zkušenostem a herní kvalitě utekli. Helas může hrát v daleko větším klidu, má dost bodů nahráno. Za to my jsme stále pod obrovským tlakem, protože zápas co zápas hrajeme o udržení. Přesto se do krásné haly těšíme a určitě tam odvedeme maximum k získání nějakých bodů."

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky Tango: 40 Kč

Další aktuality

Olympik získal důležité tři body v záchranářském souboji
Olympik získal důležité tři body v záchranářském souboji 18.02.2018

Olympik se v pátek střetl v záchranářském souboji s Démony z České Lípy. Od začátku byli domácí hráči lepším týmem a zaslouženě si došli pro důležité tři body v boji o záchranu.

Zázrak se nekonal. Helas podlehl Litoměřicím
Zázrak se nekonal. Helas podlehl Litoměřicím 18.02.2018

Brněnský Helas prohrál v pátečním utkání 19. kola VARTA futsal ligy s Litoměřicemi 0:6.

Jeseník po výhře nad Třincem živí naději na záchranu
Jeseník po výhře nad Třincem živí naději na záchranu 18.02.2018

Mnoho velkých bitev spolu odehráli oba severomoravští zástupci v nejvyšší soutěži. Jeseník se s Třincem potkával už od severomoravské divize a bilance vzájemných zápasů je hodně vyrovnaná. Také v pátek večer se v důležitém záchranářském duelu čekal vyrovnaný průběh a tyto prognózy se bezezbytku potvrdily.