Pavel Šuba, předseda a trenér SK Olympik Mělník: "Musíme hrát tak dobře, abychom vyhráli. Tu naprosto zbytečnou, a řekl bych i hloupou, porážku v České Lípě musíme napravit a zvítězit. Rozmar nezískávat body už musí jít stranou."

Jiří Gnida, předseda AC Gamaspol Jeseník: "Je zřejmé, že páteční utkání bude velmi významné pro sestupovou matematiku. Poprvé v první lize nastoupíme z příčky, která nás posílá zpět do druhé ligy a podle toho budeme bojovat. Víme, že jsme jeden vedle druhého udělali v první polovině soutěže množství chyb, do odvetné fáze se z nich ovšem můžeme poučit a to také uděláme. Nemáme žádnou absenci a pokud se nic nezmění, budeme hrát v optimálním složení."

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

Odrazí se Třinec ode dna proti Teplicím?
Odrazí se Třinec ode dna proti Teplicím? 14.12.2017

Zajímavý souboj nabídne páteční zápas 13. kola 1. FUTSAL ligy v Třinci. Domácí oceláři vyzvou od 20 hodin Svarog FC Teplice.

Jeseník přivítá mistrovskou Chrudim
Jeseník přivítá mistrovskou Chrudim 14.12.2017

Futsalisté Chrudimi zavítají ve 13. kole 1. FUTSAL ligy na palubovku Gamaspolu Jeseník. Zápas začíná v ostravské hale VŠB v pátek od 20 hodin.

Frič: Litoměřice mají ty nejvyšší ambice. Stejně jako my!
Frič: Litoměřice mají ty nejvyšší ambice. Stejně jako my! 14.12.2017

13. kolo 1. FUTSAL ligy zavede hráče Interobalu Plzeň na palubovku ambiciózních Litoměřic. Zápas začíná v pátek 15. prosince ve 20:30 hodin v lovosické sportovní hale.