Zatímco Chrudim vévodí tabulce s tříbodovým náskokem před Spartou, Třinec je s pouhými čtyřmi body poslední. „Čeká nás další výzva, do které půjdeme prakticky bez společného tréninku z důvodu účasti našich hráčů v národním týmu. Zbylí hráči v poslední době pracovali zejména na své fyzické připravenosti, byl to pro ně náročný týden a do zápasu půjdou bez tréninku s míčem,“ upozornil chrudimský trenér Felipe Conde. Podle něj by se tento pátek hrát vůbec nemělo. „V mých očích právě toto snižuje úroveň a kvalitu české ligy. Věřím však, že využijeme naší kvalitní koncentrace k zisku dalšího vítězství,“ dodal.

Třinec nezvládl důležitý souboj v 11. kole na palubovce Mělníka a klesl na dno. Brankář ocelářů Ondřej Kreželok však nečeká, že by se jeho tým odrazil právě v zápase s Chrudimí. „Jsme v situaci, kdy musíme bodovat v každém zápase. Bohužel, hned první duel odvet hrajeme v Chrudimi a tam budeme bodovat těžko. Nejsme naivní, víme, že jakýkoliv bodový zisk by se rovnal zázraku,“ prohlásil gólman Třince. „Kvalitní výkon by nás i přes porážku mohl povzbudit do dalších zápasů, kde body budeme muset sbírat,“ uvědomoval si Kreželok.

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 25 Kč ženy a důchodci, děti do 150 cm zdarma

Další aktuality

Odrazí se Třinec ode dna proti Teplicím?
Odrazí se Třinec ode dna proti Teplicím? 14.12.2017

Zajímavý souboj nabídne páteční zápas 13. kola 1. FUTSAL ligy v Třinci. Domácí oceláři vyzvou od 20 hodin Svarog FC Teplice.

Jeseník přivítá mistrovskou Chrudim
Jeseník přivítá mistrovskou Chrudim 14.12.2017

Futsalisté Chrudimi zavítají ve 13. kole 1. FUTSAL ligy na palubovku Gamaspolu Jeseník. Zápas začíná v ostravské hale VŠB v pátek od 20 hodin.

Frič: Litoměřice mají ty nejvyšší ambice. Stejně jako my!
Frič: Litoměřice mají ty nejvyšší ambice. Stejně jako my! 14.12.2017

13. kolo 1. FUTSAL ligy zavede hráče Interobalu Plzeň na palubovku ambiciózních Litoměřic. Zápas začíná v pátek 15. prosince ve 20:30 hodin v lovosické sportovní hale.