Nominovaní futsalisté

DAVID CUPÁK: v listopadu český reprezentant v barvách Helasu posbíral devět bodů za dva góly a sedm asistencí

MICHAL HOLÝ: hráč, který posbíral v listopadu nejvíce kanadských bodů. Celkem třináct. Český reprezentant hrající za Plzeň vstřelil čtyři góly a na devět přihrál.

MAX: chrudimský snajpr boduje téměř v každém utkání už tři měsíce v kuse. V listopadu se trefil pětkrát a na čtyři góly přihrál. Nejvíce se blýskl v utkání na Spartě (3+3).

JIŘÍ MUŽÍK: největším překvapením listopadu byla forma tohoto brněnského futsalisty. Čtyři výhry Helasu potrhnul devíti brankami.

TOMÁŠ ŠTVERÁK: plzeňský útočník vždy stál přesně tam, kam Michal Holý přihrával. Výborný listopadový výkon podtrhnul osmi góly a čtyřmi asistencemi.

WILDE: hvězda Sparty se sice v předposledním listopadovém zápase zranila, ale do té doby stihl tento futsalový mistr světa nastřílet devět branek a na dvě přihrál.

Nominovaní trenéři

FELIPE CONDE: brazilský kouč ve službách ERA-PACKu vyhrál tři listopadové zápasy a jednou remizoval. Nejcennější výhra se zrodila na Spartě.

PETR KUČERA: plzeňský trenér se může pyšnit třemi listopadovými výhrami a remízou s chrudimským mistrem.

JAN LOUP: jediný trenér, který se svým týmem vyhrál všechny čtyři listopadové zápasy. Helas se tak rázem odpoutal z boje o záchranu. Nyní hraje o pozice v play off.

Jak hlasovat?

1. Rozklikněte si tento odkaz na webu futsalliga.cz.
2. Označte jednoho hráče a jednoho trenéra, kterého chcete zvolit.
3. Zadejte svůj email a hlas odešlete.
4. Na zadaný email vám přijde potvrzovací email, ve kterém musíte pro ověření hlasu rozkliknout odkaz.

Tak jdeme na to, čas máte do čtvrtka 22:00. Nejlepšího hráče a trenéra následně zveřejníme a odměníme.

Další aktuality

Plzeň si vzala zpět vedení v sérii a už v pátek může postoupit
Plzeň si vzala zpět vedení v sérii a už v pátek může postoupit 22.03.2018

Interobal Plzeň výborně zvládl třetí čtvrtfinálové utkání a Svarog Teplice porazil 7:3. V pátek tak pojede do Teplic s tím, že v případě výhry postoupí do semifinále. Plzni vyšel lépe vstup do obou poločasů. Zejména v tom druhém působila lepším dojmem. Plzeňáci výborně odbránili power-play hostů a ve čtvrtfinále tak vede 2:1 na zápasy, přičemž se hraje na tři vítězné duely.

Rešetár s Maxem dvěma góly sestřelili Helas
Rešetár s Maxem dvěma góly sestřelili Helas 22.03.2018

Chrudimský ERA-PACK vede ve čtvrtfinálové sérii 2:0, druhý bod získal obhájce titulu v brněnské hale Vodova, kde zvítězil výsledkem 5:1. Vedlo se především kapitánovi Lukášovi Rešetárovi, který vstřelil první dva góly ERA-PACKu a další dva připravil. V pátečním zápase v chrudimské sportovní hale může vítěz základní části celou sérii ukončit.

Litoměřice zvládly sérii s Nejzbachem v nejkratším možném termínu
Litoměřice zvládly sérii s Nejzbachem v nejkratším možném termínu 22.03.2018

Čtvrtfinálová série se do sportovní haly Chemik stěhovala za stavu 2:0 pro Gardenline Litoměřice. Hostující Nejzbach Vysoké Mýto odvracel ve středu postupový mečbol Severočechů.