Nominovaní futsalisté

DAVID CUPÁK: v listopadu český reprezentant v barvách Helasu posbíral devět bodů za dva góly a sedm asistencí

MICHAL HOLÝ: hráč, který posbíral v listopadu nejvíce kanadských bodů. Celkem třináct. Český reprezentant hrající za Plzeň vstřelil čtyři góly a na devět přihrál.

MAX: chrudimský snajpr boduje téměř v každém utkání už tři měsíce v kuse. V listopadu se trefil pětkrát a na čtyři góly přihrál. Nejvíce se blýskl v utkání na Spartě (3+3).

JIŘÍ MUŽÍK: největším překvapením listopadu byla forma tohoto brněnského futsalisty. Čtyři výhry Helasu potrhnul devíti brankami.

TOMÁŠ ŠTVERÁK: plzeňský útočník vždy stál přesně tam, kam Michal Holý přihrával. Výborný listopadový výkon podtrhnul osmi góly a čtyřmi asistencemi.

WILDE: hvězda Sparty se sice v předposledním listopadovém zápase zranila, ale do té doby stihl tento futsalový mistr světa nastřílet devět branek a na dvě přihrál.

Nominovaní trenéři

FELIPE CONDE: brazilský kouč ve službách ERA-PACKu vyhrál tři listopadové zápasy a jednou remizoval. Nejcennější výhra se zrodila na Spartě.

PETR KUČERA: plzeňský trenér se může pyšnit třemi listopadovými výhrami a remízou s chrudimským mistrem.

JAN LOUP: jediný trenér, který se svým týmem vyhrál všechny čtyři listopadové zápasy. Helas se tak rázem odpoutal z boje o záchranu. Nyní hraje o pozice v play off.

Jak hlasovat?

1. Rozklikněte si tento odkaz na webu futsalliga.cz.
2. Označte jednoho hráče a jednoho trenéra, kterého chcete zvolit.
3. Zadejte svůj email a hlas odešlete.
4. Na zadaný email vám přijde potvrzovací email, ve kterém musíte pro ověření hlasu rozkliknout odkaz.

Tak jdeme na to, čas máte do čtvrtka 22:00. Nejlepšího hráče a trenéra následně zveřejníme a odměníme.

Další aktuality

Odrazí se Třinec ode dna proti Teplicím?
Odrazí se Třinec ode dna proti Teplicím? 14.12.2017

Zajímavý souboj nabídne páteční zápas 13. kola 1. FUTSAL ligy v Třinci. Domácí oceláři vyzvou od 20 hodin Svarog FC Teplice.

Jeseník přivítá mistrovskou Chrudim
Jeseník přivítá mistrovskou Chrudim 14.12.2017

Futsalisté Chrudimi zavítají ve 13. kole 1. FUTSAL ligy na palubovku Gamaspolu Jeseník. Zápas začíná v ostravské hale VŠB v pátek od 20 hodin.

Frič: Litoměřice mají ty nejvyšší ambice. Stejně jako my!
Frič: Litoměřice mají ty nejvyšší ambice. Stejně jako my! 14.12.2017

13. kolo 1. FUTSAL ligy zavede hráče Interobalu Plzeň na palubovku ambiciózních Litoměřic. Zápas začíná v pátek 15. prosince ve 20:30 hodin v lovosické sportovní hale.