Karel Kruliš (trenér Démonů): "Dnešní zápas byl hodně důležitý a nám se ho povedlo zvládnout, za což jsme nesmírně rádi. Teď nás čeká nesmírně těžký los, obě pražská "S" a Litoměřice, tak jsem rád, že jdeme se vztyčenou hlavou do těchto zápasů."

Pavel Šuba (trenér Mělníka): "Stále to nemůžu pochopit, zápas jsme měli od začátku pod kontrolou, hráli jsme zodpovědně z obrany, trpělivě drželi míč a vedli. Do druhé půle nenastoupil zraněný Malák a bylo to silně znát. Jeho důraz a pohyb chyběl a hra dopředu již nebyla tak kvalitní jako v první půli. Přes to jsme si vytvořili daleko více šancí než v první půli. V rozmezí od třicáté první do třicáté čtvrté minuty, za stavu dva-tři máme dva nájezdy dva na jednoho, které trestuhodně vyřešíme špatně, pak dvakrát trefíme z metru hráče na brankové čáře a další dvě situace, které volají po gólu, vyřešíme nepřesnou přihrávkou. A tímto jsme toho nahoře asi urazili a domácím dali šanci. Po druhé v zápase jsme chybovali při bránění rohu a bylo to tři-tři. Pak dvakrát během minuty, lehkovážně Zdržálek přišel o míč a soupeř utkání otočil na pět-tři. Závěrečná power play byla již jen křeč, kde jsme opět naivně dvakrát hráli tak, že soupeř bez námahy dával do prázdné brány. Pochopím, že v závěru neudržíme remízový výsledek s Chrudimí nebo se Spartou, ale včera byla závěrečná desetiminutovka od některých hráčů sehrána jako pouťák, lehkovážně a bez zodpovědnosti. Je mi z toho smutno."

Démoni Česká Lípa – SK Olympik Mělník 7:3 (1:2)
Branky: 8. Fichtner (Rott), 26. Kotek (Rott), 32. Bialek (Havrda), 35. Fichtner (Havrda), 36. Bejda (Švec), 36. Bažant (Bejda), 39. Havrda – 6. Zdržálek (J. Babovák), 13. Zdržálek (Malák), 26. J. Babovák (Šup).
Vyberte nejlepšího HRÁČE UTKÁNÍ

Další aktuality

Odrazí se Třinec ode dna proti Teplicím?
Odrazí se Třinec ode dna proti Teplicím? 14.12.2017

Zajímavý souboj nabídne páteční zápas 13. kola 1. FUTSAL ligy v Třinci. Domácí oceláři vyzvou od 20 hodin Svarog FC Teplice.

Jeseník přivítá mistrovskou Chrudim
Jeseník přivítá mistrovskou Chrudim 14.12.2017

Futsalisté Chrudimi zavítají ve 13. kole 1. FUTSAL ligy na palubovku Gamaspolu Jeseník. Zápas začíná v ostravské hale VŠB v pátek od 20 hodin.

Frič: Litoměřice mají ty nejvyšší ambice. Stejně jako my!
Frič: Litoměřice mají ty nejvyšší ambice. Stejně jako my! 14.12.2017

13. kolo 1. FUTSAL ligy zavede hráče Interobalu Plzeň na palubovku ambiciózních Litoměřic. Zápas začíná v pátek 15. prosince ve 20:30 hodin v lovosické sportovní hale.