Karel Kruliš (trenér Démonů): "Dnešní zápas byl hodně důležitý a nám se ho povedlo zvládnout, za což jsme nesmírně rádi. Teď nás čeká nesmírně těžký los, obě pražská "S" a Litoměřice, tak jsem rád, že jdeme se vztyčenou hlavou do těchto zápasů."

Pavel Šuba (trenér Mělníka): "Stále to nemůžu pochopit, zápas jsme měli od začátku pod kontrolou, hráli jsme zodpovědně z obrany, trpělivě drželi míč a vedli. Do druhé půle nenastoupil zraněný Malák a bylo to silně znát. Jeho důraz a pohyb chyběl a hra dopředu již nebyla tak kvalitní jako v první půli. Přes to jsme si vytvořili daleko více šancí než v první půli. V rozmezí od třicáté první do třicáté čtvrté minuty, za stavu dva-tři máme dva nájezdy dva na jednoho, které trestuhodně vyřešíme špatně, pak dvakrát trefíme z metru hráče na brankové čáře a další dvě situace, které volají po gólu, vyřešíme nepřesnou přihrávkou. A tímto jsme toho nahoře asi urazili a domácím dali šanci. Po druhé v zápase jsme chybovali při bránění rohu a bylo to tři-tři. Pak dvakrát během minuty, lehkovážně Zdržálek přišel o míč a soupeř utkání otočil na pět-tři. Závěrečná power play byla již jen křeč, kde jsme opět naivně dvakrát hráli tak, že soupeř bez námahy dával do prázdné brány. Pochopím, že v závěru neudržíme remízový výsledek s Chrudimí nebo se Spartou, ale včera byla závěrečná desetiminutovka od některých hráčů sehrána jako pouťák, lehkovážně a bez zodpovědnosti. Je mi z toho smutno."

Démoni Česká Lípa – SK Olympik Mělník 7:3 (1:2)
Branky: 8. Fichtner (Rott), 26. Kotek (Rott), 32. Bialek (Havrda), 35. Fichtner (Havrda), 36. Bejda (Švec), 36. Bažant (Bejda), 39. Havrda – 6. Zdržálek (J. Babovák), 13. Zdržálek (Malák), 26. J. Babovák (Šup).
Vyberte nejlepšího HRÁČE UTKÁNÍ

Další aktuality

Plzeň si vzala zpět vedení v sérii a už v pátek může postoupit
Plzeň si vzala zpět vedení v sérii a už v pátek může postoupit 22.03.2018

Interobal Plzeň výborně zvládl třetí čtvrtfinálové utkání a Svarog Teplice porazil 7:3. V pátek tak pojede do Teplic s tím, že v případě výhry postoupí do semifinále. Plzni vyšel lépe vstup do obou poločasů. Zejména v tom druhém působila lepším dojmem. Plzeňáci výborně odbránili power-play hostů a ve čtvrtfinále tak vede 2:1 na zápasy, přičemž se hraje na tři vítězné duely.

Rešetár s Maxem dvěma góly sestřelili Helas
Rešetár s Maxem dvěma góly sestřelili Helas 22.03.2018

Chrudimský ERA-PACK vede ve čtvrtfinálové sérii 2:0, druhý bod získal obhájce titulu v brněnské hale Vodova, kde zvítězil výsledkem 5:1. Vedlo se především kapitánovi Lukášovi Rešetárovi, který vstřelil první dva góly ERA-PACKu a další dva připravil. V pátečním zápase v chrudimské sportovní hale může vítěz základní části celou sérii ukončit.

Litoměřice zvládly sérii s Nejzbachem v nejkratším možném termínu
Litoměřice zvládly sérii s Nejzbachem v nejkratším možném termínu 22.03.2018

Čtvrtfinálová série se do sportovní haly Chemik stěhovala za stavu 2:0 pro Gardenline Litoměřice. Hostující Nejzbach Vysoké Mýto odvracel ve středu postupový mečbol Severočechů.