Chrudimští zvládli skvěle parádně poslední zápas na Spartě, kde vyhráli 7:2 a osamostatnili se na čele soutěže o tři body. Náročný zápas očekává trenér Felipe Conde i tentokrát: „Čeká nás další nesmírně obtížné utkání, ale v trochu jiném stylu. Budeme muset být trpěliví, abychom se dostali přes dobrou obranu soupeře do šancí. Kromě toho musíme přeskupit naši obrannou hru, protože Litoměřice jsou nebezpečné při hře přes pivota. Musíme zapracovat na těchto aspektech a odehrát dobrý zápas, který nás opět přiblíží ke splnění našich cílů. Věřím, že nás fanoušci v důležitém zápase přijdou podpořit.“

Litoměřice nebyly v posledních kolech v dobré formě, ale před posledním zápasem převzal mužstvo trenér českých lvíčat Marek Kopecký, který s mužstvem porazil Mělník 3:1. Navíc kádr Severočechů posílil nejlepší futsalista roku 2016 Radim Záruba, jenž do Litoměřic přestoupil z bratislavského Slovanu. A nemusíme připomínat, že během finále Chrudim – Slavia byl český reprezentant u fanoušků ERA-PACKu v nelibosti.

„Čeká nás zápas proti evropské kvalitě,“ zdůraznil asistent litoměřického trenéra Igor Vodecký a pokračoval: „Chrudim má obrovskou sílu na všech postech.“ Navíc Vodecký přiznal, že je Chrudim ve výborné formě, o čemž se přesvědčila i ambiciózní Sparta. „Budeme se snažit odehrát a odevzdat naše maximum a uvidíme, na jaký výsledek bude naše snaha stačit. Očekávám kvalitní futsal a plnou halu,“ dodal litoměřický asistent.

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 25 Kč ženy a důchodci, děti do 150 cm zdarma

Další aktuality

Plzeň si vzala zpět vedení v sérii a už v pátek může postoupit
Plzeň si vzala zpět vedení v sérii a už v pátek může postoupit 22.03.2018

Interobal Plzeň výborně zvládl třetí čtvrtfinálové utkání a Svarog Teplice porazil 7:3. V pátek tak pojede do Teplic s tím, že v případě výhry postoupí do semifinále. Plzni vyšel lépe vstup do obou poločasů. Zejména v tom druhém působila lepším dojmem. Plzeňáci výborně odbránili power-play hostů a ve čtvrtfinále tak vede 2:1 na zápasy, přičemž se hraje na tři vítězné duely.

Rešetár s Maxem dvěma góly sestřelili Helas
Rešetár s Maxem dvěma góly sestřelili Helas 22.03.2018

Chrudimský ERA-PACK vede ve čtvrtfinálové sérii 2:0, druhý bod získal obhájce titulu v brněnské hale Vodova, kde zvítězil výsledkem 5:1. Vedlo se především kapitánovi Lukášovi Rešetárovi, který vstřelil první dva góly ERA-PACKu a další dva připravil. V pátečním zápase v chrudimské sportovní hale může vítěz základní části celou sérii ukončit.

Litoměřice zvládly sérii s Nejzbachem v nejkratším možném termínu
Litoměřice zvládly sérii s Nejzbachem v nejkratším možném termínu 22.03.2018

Čtvrtfinálová série se do sportovní haly Chemik stěhovala za stavu 2:0 pro Gardenline Litoměřice. Hostující Nejzbach Vysoké Mýto odvracel ve středu postupový mečbol Severočechů.