Chrudimští zvládli skvěle parádně poslední zápas na Spartě, kde vyhráli 7:2 a osamostatnili se na čele soutěže o tři body. Náročný zápas očekává trenér Felipe Conde i tentokrát: „Čeká nás další nesmírně obtížné utkání, ale v trochu jiném stylu. Budeme muset být trpěliví, abychom se dostali přes dobrou obranu soupeře do šancí. Kromě toho musíme přeskupit naši obrannou hru, protože Litoměřice jsou nebezpečné při hře přes pivota. Musíme zapracovat na těchto aspektech a odehrát dobrý zápas, který nás opět přiblíží ke splnění našich cílů. Věřím, že nás fanoušci v důležitém zápase přijdou podpořit.“

Litoměřice nebyly v posledních kolech v dobré formě, ale před posledním zápasem převzal mužstvo trenér českých lvíčat Marek Kopecký, který s mužstvem porazil Mělník 3:1. Navíc kádr Severočechů posílil nejlepší futsalista roku 2016 Radim Záruba, jenž do Litoměřic přestoupil z bratislavského Slovanu. A nemusíme připomínat, že během finále Chrudim – Slavia byl český reprezentant u fanoušků ERA-PACKu v nelibosti.

„Čeká nás zápas proti evropské kvalitě,“ zdůraznil asistent litoměřického trenéra Igor Vodecký a pokračoval: „Chrudim má obrovskou sílu na všech postech.“ Navíc Vodecký přiznal, že je Chrudim ve výborné formě, o čemž se přesvědčila i ambiciózní Sparta. „Budeme se snažit odehrát a odevzdat naše maximum a uvidíme, na jaký výsledek bude naše snaha stačit. Očekávám kvalitní futsal a plnou halu,“ dodal litoměřický asistent.

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 25 Kč ženy a důchodci, děti do 150 cm zdarma

Další aktuality

Odrazí se Třinec ode dna proti Teplicím?
Odrazí se Třinec ode dna proti Teplicím? 14.12.2017

Zajímavý souboj nabídne páteční zápas 13. kola 1. FUTSAL ligy v Třinci. Domácí oceláři vyzvou od 20 hodin Svarog FC Teplice.

Jeseník přivítá mistrovskou Chrudim
Jeseník přivítá mistrovskou Chrudim 14.12.2017

Futsalisté Chrudimi zavítají ve 13. kole 1. FUTSAL ligy na palubovku Gamaspolu Jeseník. Zápas začíná v ostravské hale VŠB v pátek od 20 hodin.

Frič: Litoměřice mají ty nejvyšší ambice. Stejně jako my!
Frič: Litoměřice mají ty nejvyšší ambice. Stejně jako my! 14.12.2017

13. kolo 1. FUTSAL ligy zavede hráče Interobalu Plzeň na palubovku ambiciózních Litoměřic. Zápas začíná v pátek 15. prosince ve 20:30 hodin v lovosické sportovní hale.