Nejzbach vedl v Třinci už po první půli a svůj náskok si kontroloval i po přestávce. Gólem a asistencí se v zápase blýskl brankář Východočechů Libor Gerčák.

SKP Ocel Třinec – Nejzbach Vysoké Mýto 2:7 (0:3)
Branky:
29. Kantor (Polášek), 39. Opluštil (Polášek) – 15. Novák (Sklenář),15. Vladyka (Jošt), 18. Jiráský, 24. Jiráský (Sklenář), 32. Gerčák, 33. Sklenář (Gerčák), 40. Štanglica (P. Novotný).
Hlasujte pro HRÁČE UTKÁNÍ

Famózní forma. Jiří Mužík nastřílel devět branek ve třech zápasech
Famózní forma. Jiří Mužík nastřílel devět branek ve třech zápasech 21.11.2017

Helas Brno vyhrál tři zápasy v řadě a výraznou měrou se na úspěchu týmu podílel šestadvacetiletý Jiří Mužík. Za poslední tři kola dal devět branek. Hattrick si připsal i v pátek proti Jeseníku.

Sparta poprvé padla. Chrudimskou výhru řídil Max
Sparta poprvé padla. Chrudimskou výhru řídil Max 20.11.2017

Souboj o průběžné první místo v tabulce 1. FUTSAL ligy byl k vidění v neděli večer v Aréně Sparta na Podvinném mlýně, kde se domácí Sparta postavila ERA-PACKu Chrudim. V zápase zazářil chrudimský Max, který šesti kanadskými body přispěl k výhře Chrudimi 7:2.

Slavia před zaplněnou halou prohrála s Plzní
Slavia před zaplněnou halou prohrála s Plzní 19.11.2017

V sobotu odpoledne se v hale v Edenu hrál napínavý futsal plný zvratů a krásných branek. Slávisté se nechali zaskočit hned v úvodní minutě, ve které dvakrát inkasovali. Do zápasu se jim podařilo díky velkému nasazení vrátit, dokázali vyrovnat a dokonce vedli 5:4. Za tohoto stavu ale neproměnili penaltu a Interobal vyrovnal. V poslední minutě reprezentant Michal Holý dalekonosnou ránou prostřelil Václava Kubíčka a rozhodl o vítězství hostů o jednu branku.