Oba týmy jdou do zápas v rozdílných náladách. Třinec totiž vedl v Brně, ale příznivý výsledek nedokázal v pátečním utkání udržet a prohrál 4:5. Nejzbach naopak doma otočil souboj s Litoměřicemi a vyhrál 5:4. Oba celky dělí v tabulce jedenáct bodů. Vysoké Mýto je páté a Třinec desátý.

Domácí potřebují body jako sůl. „Na televizní zápas se všichni těšíme. Bohužel do něj nejdeme v ideálním rozpoložení po pátečním kolapsu v Brně. S Vysokým Mýtem jsme loni neprohráli a na tento fakt bychom chtěli navázat. Nejzbach je venku oproti domácí hale poloviční a musíme jít jednoznačně pro tři body,“ zdůraznil třinecký brankář Ondřej Kreželok.

Vysokomýtský Jaroslav Kubát si uvědomoval, že se Třinci letos nedaří: „Přesto všichni víme, že jde o kvalitní tým, který je silný především na své palubovce.“ Páteční výhra může Nejzbachu pomoct. „Do Třince pojedeme k televiznímu utkání v pohodě a s touhou získat v letošní sezoně taky konečně nějaké body zvenku,“ ujistil Kubát.

Touhu po třech bodech potvrdil Michal Jiráský z Nejzbachu: „Do Třince jedeme za jasným cílem, kterým je zisk tří bodů. Bohužel nejsme kompletní, chybí nám kapitán Kuba Vágner. Na druhou stranu v zápase s Litoměřicemi jsme si dokázali, že ho dokážeme nahradit. Zápas je vysílán televizí a nikdo nebude chtít prohrát. V Třinci musíme zlomit nepříjemnou venkovní sérii a konečně bodovat.“

Profil haly

SH Stars

Více
Adresa Tyršova 275, Třinec
Kapacita 700
Vstupenky 50 Kč
Sleva pro FUTič mládež, ženy a důchodci zdarma, permanentní vstupenky 400Kč

Další aktuality

20. kolo VARTA futsal ligy nabídlo gólové hody
20. kolo VARTA futsal ligy nabídlo gólové hody 23.02.2018

V pátek večer se hrálo kompletní 20. kolo VARTA futsal ligy. Prvenství po základní části si zajistila Chrudim. Sparta skončí na druhém místě.

V pátek večer živě utkání z Plzně
V pátek večer živě utkání z Plzně 23.02.2018

Dvacáté kolo VARTA futsal ligy nabídne v pátek od 20 hodin jeden zápas živě na internetu. Půjde o souboj Plzně s Teplicemi.

Sparta si proti Mělníku může definitivně zajistit druhé místo
Sparta si proti Mělníku může definitivně zajistit druhé místo 22.02.2018

V pátek ve 20:00 hodin rozehrají na domácí palubovce v Aréně Sparta na Podvinném mlýně futsalisté Sparty utkání 20. kola VARTA futsal ligy s Olympikem Mělník. Motivací pro sparťany je fakt, že výhra jim zaručí jistotu druhého místa po základní části. Co před pátečním utkáním říkají trenéři obou klubů?