S prázdnou odjely i Litoměřice. Ty zatím kousaly v Mýtě nejvíc. Stav 2:5? Nic neřešitelného! Za odvážnou hru v power play byl Gardenline odměněn dvěma góly a infarktová koncovka byla na světě.

Závěr si ale domácí už pohlídali a mohlo se slavit. Mýto však muselo skousnout výstavní volej Zapletala i proměněnou Kovácsovu penaltu pár vteřin před poločasovou sirénou. Za domácí se v 11. minutě prosadil Jiráský. Ten odehrál celý mač s krvácejícím palcem na noze, za což si zaslouží minimálně povýšení.

Co borcům ve žlutém fungovalo, to byly dlouhé Gerčákovi výhozy a výkopy. Branka z nich sice nepadla, ale Vavrek se potil jako v legendární sauně Honzy Musila. I krásných gólů se diváci nakonec dočkali. Tandem Novák – Šabata ostře vyvrátil tvrzení Libora Gerčáka, že mýtští ostrostřelci umí kopat jenom na tréninku. A když přidal Michalec pátou trefu, tak faktura na tříbodový import do Litoměřic byla definitivně stornována.

Miroslav Semerád (trenér Nejzbachu): "Utkání mělo z obou stran výbornou kvalitu, sice jsme po standardce soupeře inkasovali, ale dokázali jsme oplatit stejnou mincí. Hrubá chyba a proměněná penalta Kovácse nás trochu zmrazila, nicméně do druhé půle jsme nastoupili s taktikou ostrého presinku, což slavilo úspěch. Škoda těch branek v závěru. Taverna to tam dvakrát doklepl a poslední minuta byla opravdu hektická. Chlapce ale za dnešek chválím, poctivě to odmakali."

Nejzbach Vysoké Mýto – Gardenline Litoměřice 5:4 (1:2)
Branky: 11. Jiráský (Sklenář), 25. Novák (Kubát), 26. Šabata (Jošt), 33. Novák (Kubát), 36. Michalec (Gerčák) – 7. Zapletal (Kovács), 20. Kovács (10 m pk), 36. Taverna, 40. Taverna.
Hlasujte pro HRÁČE UTKÁNÍ

Profil haly

DM Vys. Mýto

Více
Adresa Generála Závady 118, Vysoké Mýto
Kapacita 450 diváků

Další aktuality

20. kolo VARTA futsal ligy nabídlo gólové hody
20. kolo VARTA futsal ligy nabídlo gólové hody 23.02.2018

V pátek večer se hrálo kompletní 20. kolo VARTA futsal ligy. Prvenství po základní části si zajistila Chrudim. Sparta skončí na druhém místě.

V pátek večer živě utkání z Plzně
V pátek večer živě utkání z Plzně 23.02.2018

Dvacáté kolo VARTA futsal ligy nabídne v pátek od 20 hodin jeden zápas živě na internetu. Půjde o souboj Plzně s Teplicemi.

Sparta si proti Mělníku může definitivně zajistit druhé místo
Sparta si proti Mělníku může definitivně zajistit druhé místo 22.02.2018

V pátek ve 20:00 hodin rozehrají na domácí palubovce v Aréně Sparta na Podvinném mlýně futsalisté Sparty utkání 20. kola VARTA futsal ligy s Olympikem Mělník. Motivací pro sparťany je fakt, že výhra jim zaručí jistotu druhého místa po základní části. Co před pátečním utkáním říkají trenéři obou klubů?