První branku utkání vstřelil po přihrávce Jana Homoly Martin Brychta ve čtvrté minutě, Gamaspol ale dokázal za minutu vyrovnat, když David Marcinov využil zaváhání brankáře Václava Kubíčka, který neudržel při pádu míč. V deváté a jedenácté minutě přidali hosté dvě branky, nejprve protlačil za čáru míč Brychta, po něm propálil Jakuba Tilla Martin Směřička, který krátce před tím ještě nastřelil tyč.

Domácím se do přestávky podařilo snížit na 2:3, autorem branky byl David Macura. V druhém poločase se jako první zapsal do listiny střelců Jiří Novotný po krásné Míčově nahrávce. Hosté vedli 4:2, ale své další šance trestuhodně neproměňovali.

Ve 36. minutě bylo vyrovnáno, za domácí se prosadil kapitán Patrik Plhák a svoji druhou branku přidal technickou ránou do rohu branky Marcinov. Hosté si v tu chvíli jistě vzpomněli na nevydařený závěr zápasu s Teplicemi z minulého týdne.

Tentokrát ale o body nepřišli. Důležitou branku zaznamenal kapitán Homola, který šikovně tečoval Hrdinovu ránu, šestou branku dal Novotný a přes celé hřiště se trefil také Hrdina. Domácí se nevzdali, přidali v poslední minutě pátou branku a měli další šanci ještě snížit, v tom jim ale zabránil Kubíček.

Komentáře:

Nenad Veljkovič (trenér Slavie): "Vyhráli jsme, ale já spokojený vůbec nejsem, protože jsme udělali zase celou řadu individuálních chyb a dostali laciné branky, na druhé straně jsme znovu neproměňovali vyložené šance, dnes jsme na to nedoplatili, ale v předchozích zápasech ano. Máme na čem stále co pracovat."
Milan Novák (Gamaspol): "Bojovali jsme, kluci se snažili, do stavu 4:4 jsme se to snažili trochu otevřít. Bohužel nemáme žádný bod a musíme v dalších zápasech bojovat dál. Chybělo nám možná trochu štěstí, dostávali jsme góly z brejků. Za druhý poločas by možná byla remíza spravedlivá."

AC Gamaspol Jeseník – SK Slavia Praha 5:7 (2:3)
Branky: 5. Marcinov (Novák), 12. Macura (Mráz), 34. Plhák (Mráz), 36. Marcinov, 40. Macura (Vavrač) – 4. Brychta (Homola), 9. Brychta (Homola), 11. Směřička, 27. Novotný (Míča), 36. Homola (Hrdina), 39. Novotný, 40. Hrdina.
Hlasujte pro HRÁČE UTKÁNÍ

Další aktuality

20. kolo VARTA futsal ligy nabídlo gólové hody
20. kolo VARTA futsal ligy nabídlo gólové hody 23.02.2018

V pátek večer se hrálo kompletní 20. kolo VARTA futsal ligy. Prvenství po základní části si zajistila Chrudim. Sparta skončí na druhém místě.

V pátek večer živě utkání z Plzně
V pátek večer živě utkání z Plzně 23.02.2018

Dvacáté kolo VARTA futsal ligy nabídne v pátek od 20 hodin jeden zápas živě na internetu. Půjde o souboj Plzně s Teplicemi.

Sparta si proti Mělníku může definitivně zajistit druhé místo
Sparta si proti Mělníku může definitivně zajistit druhé místo 22.02.2018

V pátek ve 20:00 hodin rozehrají na domácí palubovce v Aréně Sparta na Podvinném mlýně futsalisté Sparty utkání 20. kola VARTA futsal ligy s Olympikem Mělník. Motivací pro sparťany je fakt, že výhra jim zaručí jistotu druhého místa po základní části. Co před pátečním utkáním říkají trenéři obou klubů?