Ani jeden z týmů v posledním kole nebodoval. Nejzbach po první půli na Spartě, která skončila remízou 0:0, inkasoval pět branek a prohrál 1:5. Nyní je dva body za Litoměřicemi. „Soupeř má ve svém týmu řadu výborných hráčů. My ale budeme chtít hrát doma jako vždy a získat důležité tři body do tabulky, které by nám hodně pomohly,“ prohlásil vysokomýtský Jaroslav Kubát. „Chtěli bychom domácím fanouškům ukázat, že se můžeme měřit i s týmy jako jsou Litoměřice,“ uzavřel Kubát.

„Zápas ve Vysokém Mýtě bude náročný a těžký,“ uvědomoval si trenér Litoměřic Igor Vodecký. „Domácí budou chtít doma potvrdit svou kvalitu, ale my budeme hrát tak, abychom jim hru znepříjemnili. Věřím, že začneme proměňovat šance, které si vytvoříme. Bude důležité, abychom zlepšili naši obrannou hru. Když se nám to podaří, budeme úspěšní,“ dodal litoměřický trenér.

Profil haly

DM Vys. Mýto

Více
Adresa Generála Závady 118, Vysoké Mýto
Kapacita 450 diváků

Další aktuality

20. kolo VARTA futsal ligy nabídlo gólové hody
20. kolo VARTA futsal ligy nabídlo gólové hody 23.02.2018

V pátek večer se hrálo kompletní 20. kolo VARTA futsal ligy. Prvenství po základní části si zajistila Chrudim. Sparta skončí na druhém místě.

V pátek večer živě utkání z Plzně
V pátek večer živě utkání z Plzně 23.02.2018

Dvacáté kolo VARTA futsal ligy nabídne v pátek od 20 hodin jeden zápas živě na internetu. Půjde o souboj Plzně s Teplicemi.

Sparta si proti Mělníku může definitivně zajistit druhé místo
Sparta si proti Mělníku může definitivně zajistit druhé místo 22.02.2018

V pátek ve 20:00 hodin rozehrají na domácí palubovce v Aréně Sparta na Podvinném mlýně futsalisté Sparty utkání 20. kola VARTA futsal ligy s Olympikem Mělník. Motivací pro sparťany je fakt, že výhra jim zaručí jistotu druhého místa po základní části. Co před pátečním utkáním říkají trenéři obou klubů?