Česká Lípě měla zápas osmého kola odložený a v tabulce klesla na předposlední místo. „V pátek nás čeká velice těžký soupeř a na něj se musíme připravit. Chceme hrát ze zabezpečené obrany a pokusit se z brejků něco vytěžit, i když víme, že půjde jen o zápas o bránění, ale chceme uhrát dobrý výsledek jako s ostatními silnými týmy,“ řekl trenér České Lípy Karel Kruliš.

Chrudim má za sebou náročný úterní televizní zápas v Plzni, kde poprvé ztratila body za remízu 2:2. „V dalším zápase potřebujeme uhrát kvalitní výsledek. Vzhledem k množství zápasů v posledním měsíci budeme na Českou Lípu kvalitně připraveni a motivováni dojít si pro vítězství,“ zdůraznil trenér Chrudimi Felipe Conde a dodal: „Po konci UEFA Futsal Cupu jsme v plném zápřahu, což nás činí stále silnějšími.“

Profil haly

MSH Č. Lípa

Více
Adresa Wedrichova 3305, Česká Lípa 470 01
Kapacita 400
Vstupenky 20 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 10 ti let zdarma, držitelé členské karty futsal FIFA zdarma

Další aktuality

20. kolo VARTA futsal ligy nabídlo gólové hody
20. kolo VARTA futsal ligy nabídlo gólové hody 23.02.2018

V pátek večer se hrálo kompletní 20. kolo VARTA futsal ligy. Prvenství po základní části si zajistila Chrudim. Sparta skončí na druhém místě.

V pátek večer živě utkání z Plzně
V pátek večer živě utkání z Plzně 23.02.2018

Dvacáté kolo VARTA futsal ligy nabídne v pátek od 20 hodin jeden zápas živě na internetu. Půjde o souboj Plzně s Teplicemi.

Sparta si proti Mělníku může definitivně zajistit druhé místo
Sparta si proti Mělníku může definitivně zajistit druhé místo 22.02.2018

V pátek ve 20:00 hodin rozehrají na domácí palubovce v Aréně Sparta na Podvinném mlýně futsalisté Sparty utkání 20. kola VARTA futsal ligy s Olympikem Mělník. Motivací pro sparťany je fakt, že výhra jim zaručí jistotu druhého místa po základní části. Co před pátečním utkáním říkají trenéři obou klubů?