Sparta je po osmi kolech zatím na druhém místě s 22 body, ale jen díky horšímu skóre oproti ERA-PACKu. Olympik má za sebou o jedno kolo méně a je na posledním místě se třemi body. Oba týmy se už střetly v přípravě, kdy se hrál velmi zajímavý futsal a domácí nakonec padli 1:3.

Pavel Šuba (trenér Olympiku): "Sparta Praha je v jakémkoliv sportu obrovské jméno a pro soupeře výzva ke stoprocentnímu výkonu. Takže o motivaci a nasazení hráčů se už ani nemusím starat. Opět bude plná hala, která bude zvědavá na zahraniční seskupení v barvách Sparty a naše hráče bude hnát dopředu. Doufám, že všem hráčům utkání sedne, odevzdají maximum svého umění a budou úspěšní."

Beni Simitči (trenér AC Sparta Praha): "Mělník hraje vcelku dobře. I když některé zápasy prohrál, tak nehrál špatně. Speciálně když hraje doma, snaží se na soupeře vlétnout a vytvořit si tlak, ze kterého se snaží vytěžit šance a góly. Čekám urputný boj, dokud se nám nepodaří zlomit soupeřův odpor. Zahlédl jsem na sociálních sítích, že konkrétně Dominik Zdržálek nás chce porazit. Věřím ale, že se to Mělníku nepodaří. Naše kvalita je taková, že bychom měli soupeře v lize porážet. Může se stát, že nás někdo o body připraví, ale nečekám to od Mělníka. Jedeme vyhrát a zároveň zápas chceme zvládnout bez újmy na zdraví."

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

Famózní forma. Jiří Mužík nastřílel devět branek ve třech zápasech
Famózní forma. Jiří Mužík nastřílel devět branek ve třech zápasech 21.11.2017

Helas Brno vyhrál tři zápasy v řadě a výraznou měrou se na úspěchu týmu podílel šestadvacetiletý Jiří Mužík. Za poslední tři kola dal devět branek. Hattrick si připsal i v pátek proti Jeseníku.

Sparta poprvé padla. Chrudimskou výhru řídil Max
Sparta poprvé padla. Chrudimskou výhru řídil Max 20.11.2017

Souboj o průběžné první místo v tabulce 1. FUTSAL ligy byl k vidění v neděli večer v Aréně Sparta na Podvinném mlýně, kde se domácí Sparta postavila ERA-PACKu Chrudim. V zápase zazářil chrudimský Max, který šesti kanadskými body přispěl k výhře Chrudimi 7:2.

Slavia před zaplněnou halou prohrála s Plzní
Slavia před zaplněnou halou prohrála s Plzní 19.11.2017

V sobotu odpoledne se v hale v Edenu hrál napínavý futsal plný zvratů a krásných branek. Slávisté se nechali zaskočit hned v úvodní minutě, ve které dvakrát inkasovali. Do zápasu se jim podařilo díky velkému nasazení vrátit, dokázali vyrovnat a dokonce vedli 5:4. Za tohoto stavu ale neproměnili penaltu a Interobal vyrovnal. V poslední minutě reprezentant Michal Holý dalekonosnou ránou prostřelil Václava Kubíčka a rozhodl o vítězství hostů o jednu branku.