Sparta je po osmi kolech zatím na druhém místě s 22 body, ale jen díky horšímu skóre oproti ERA-PACKu. Olympik má za sebou o jedno kolo méně a je na posledním místě se třemi body. Oba týmy se už střetly v přípravě, kdy se hrál velmi zajímavý futsal a domácí nakonec padli 1:3.

Pavel Šuba (trenér Olympiku): "Sparta Praha je v jakémkoliv sportu obrovské jméno a pro soupeře výzva ke stoprocentnímu výkonu. Takže o motivaci a nasazení hráčů se už ani nemusím starat. Opět bude plná hala, která bude zvědavá na zahraniční seskupení v barvách Sparty a naše hráče bude hnát dopředu. Doufám, že všem hráčům utkání sedne, odevzdají maximum svého umění a budou úspěšní."

Beni Simitči (trenér AC Sparta Praha): "Mělník hraje vcelku dobře. I když některé zápasy prohrál, tak nehrál špatně. Speciálně když hraje doma, snaží se na soupeře vlétnout a vytvořit si tlak, ze kterého se snaží vytěžit šance a góly. Čekám urputný boj, dokud se nám nepodaří zlomit soupeřův odpor. Zahlédl jsem na sociálních sítích, že konkrétně Dominik Zdržálek nás chce porazit. Věřím ale, že se to Mělníku nepodaří. Naše kvalita je taková, že bychom měli soupeře v lize porážet. Může se stát, že nás někdo o body připraví, ale nečekám to od Mělníka. Jedeme vyhrát a zároveň zápas chceme zvládnout bez újmy na zdraví."

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

20. kolo VARTA futsal ligy nabídlo gólové hody
20. kolo VARTA futsal ligy nabídlo gólové hody 23.02.2018

V pátek večer se hrálo kompletní 20. kolo VARTA futsal ligy. Prvenství po základní části si zajistila Chrudim. Sparta skončí na druhém místě.

V pátek večer živě utkání z Plzně
V pátek večer živě utkání z Plzně 23.02.2018

Dvacáté kolo VARTA futsal ligy nabídne v pátek od 20 hodin jeden zápas živě na internetu. Půjde o souboj Plzně s Teplicemi.

Sparta si proti Mělníku může definitivně zajistit druhé místo
Sparta si proti Mělníku může definitivně zajistit druhé místo 22.02.2018

V pátek ve 20:00 hodin rozehrají na domácí palubovce v Aréně Sparta na Podvinném mlýně futsalisté Sparty utkání 20. kola VARTA futsal ligy s Olympikem Mělník. Motivací pro sparťany je fakt, že výhra jim zaručí jistotu druhého místa po základní části. Co před pátečním utkáním říkají trenéři obou klubů?