Oba celky v osmém kole vyhrály. Helas překvapil Litoměřice na jejich palubovce a Třinec dokázal doma porazit Jeseník.

Brněnští se rázem posunuli na osmé místo. „V domácím zápase s Třincem budeme chtít potvrdit tři body z Litoměřic,“ uvědomoval si kapitán Helasu David Cupák. Podle něj soupeř využívá hodně hru přes pivoty a na ni se bude chtít Helas dobře připravit. „Zápas bude podle mě o prvním gólu, který chceme vstřelit my. Nečeká nás nic lehkého, ale domácí zápasy musíme bodově zvládat,“ zdůraznil brněnský futsalista. Domácí tým by měl být až na Pavla Outratu a Fedora Bobyleva kompletní.

Třinec je v tabulce dva body za Helas a má možnost jít před něj. „Proti Helasu se pokusíme o další tři body. Domácí sice neměli dobrý start do sezony, ale v posledních zápasech se zvedli a dokázali dokonce vyhrát v Litoměřicích,“ řekl brankář Třince Ondřej Kreželok. Třinecké nečeká v moravské metropoli nic lehkého. „Na Helasu jsme navíc, co si pamatuji, nevyhráli. Do duelu půjdeme sice jako outsider, ale s velkým odhodláním,“ vzkázal do Brna Kreželok.

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky Tango: 40 Kč

Další aktuality

20. kolo VARTA futsal ligy nabídlo gólové hody
20. kolo VARTA futsal ligy nabídlo gólové hody 23.02.2018

V pátek večer se hrálo kompletní 20. kolo VARTA futsal ligy. Prvenství po základní části si zajistila Chrudim. Sparta skončí na druhém místě.

V pátek večer živě utkání z Plzně
V pátek večer živě utkání z Plzně 23.02.2018

Dvacáté kolo VARTA futsal ligy nabídne v pátek od 20 hodin jeden zápas živě na internetu. Půjde o souboj Plzně s Teplicemi.

Sparta si proti Mělníku může definitivně zajistit druhé místo
Sparta si proti Mělníku může definitivně zajistit druhé místo 22.02.2018

V pátek ve 20:00 hodin rozehrají na domácí palubovce v Aréně Sparta na Podvinném mlýně futsalisté Sparty utkání 20. kola VARTA futsal ligy s Olympikem Mělník. Motivací pro sparťany je fakt, že výhra jim zaručí jistotu druhého místa po základní části. Co před pátečním utkáním říkají trenéři obou klubů?