Konečné pořadí

Hráč měsíce října

1. Tomáš Vnuk (Plzeň) - 86 hl.
2. Pimpolho (Sparta) - 29 hl.
3. Josef Gabčo (Mělník) - 19 hl.
4. Wilde (Sparta) - 15 hl.
5. Max (Chrudim) - 11 hl.
6. Felipe (Chrudim) - 4 hl.

Trenér měsíce října

1. Petr Kučera (Plzeň) - 78 hl.
2. Beni Simitči (Sparta) - 66 hl.
3. Felipe Conde (Chrudim) - 20 hl.

Medailonky vítězů

Vnuk Tomáš (SK Interobal Plzeň): Plzeňský špílmachr posbíral v říjnu nejvíce kanadských bodů ze všech prvoligových futsalistů. Ve třech zápasech nastřílel úctyhodných devět branek a na dvě přihrál. Dvakrát ho fanoušci zvolili hráčem zápasu. Vnuk se stal vítězem ankety vůbec poprvé.

Kučera Petr (SK Interobal Plzeň): Jeho tým v říjnu vyhrál všechny tři zápasy se skórem 19:7. V posledních dvou duelech už vedl tým společně s druhým hlavním trenérem Davidem Fričem, kterému vypršel trest. Frič však veškeré zásluhy za devět říjnových bodů přenechal právě Kučerovi.

Přehled vítězů v sezoně 2017/2018

Další aktuality

Famózní forma. Jiří Mužík nastřílel devět branek ve třech zápasech
Famózní forma. Jiří Mužík nastřílel devět branek ve třech zápasech 21.11.2017

Helas Brno vyhrál tři zápasy v řadě a výraznou měrou se na úspěchu týmu podílel šestadvacetiletý Jiří Mužík. Za poslední tři kola dal devět branek. Hattrick si připsal i v pátek proti Jeseníku.

Sparta poprvé padla. Chrudimskou výhru řídil Max
Sparta poprvé padla. Chrudimskou výhru řídil Max 20.11.2017

Souboj o průběžné první místo v tabulce 1. FUTSAL ligy byl k vidění v neděli večer v Aréně Sparta na Podvinném mlýně, kde se domácí Sparta postavila ERA-PACKu Chrudim. V zápase zazářil chrudimský Max, který šesti kanadskými body přispěl k výhře Chrudimi 7:2.

Slavia před zaplněnou halou prohrála s Plzní
Slavia před zaplněnou halou prohrála s Plzní 19.11.2017

V sobotu odpoledne se v hale v Edenu hrál napínavý futsal plný zvratů a krásných branek. Slávisté se nechali zaskočit hned v úvodní minutě, ve které dvakrát inkasovali. Do zápasu se jim podařilo díky velkému nasazení vrátit, dokázali vyrovnat a dokonce vedli 5:4. Za tohoto stavu ale neproměnili penaltu a Interobal vyrovnal. V poslední minutě reprezentant Michal Holý dalekonosnou ránou prostřelil Václava Kubíčka a rozhodl o vítězství hostů o jednu branku.