Proti favorizovaným Litoměřicím jste ukázali, že se s vámi musí počítat. Za bod s tak silným soupeřem musíte být určitě rádi…
Ano, jsme rádi že jsme dokázali obrat o body jeden z těch top týmů a myslím, že na konci sezóny to bude velmi důležitý bod.

Zápas se pro vás nevyvíjel nejlépe. Dvakrát jste prohrávali o dvě branky, ale vždy jste dokázali vyrovnat. Čím si myslíte, že to bylo? Uspokojení soupeře? Nebo se v těchto chvílích dokážete více semknout?
To ano, zápas se pro nás nevyvíjel nejlépe, ale nakonec jsme to zvládli a s remízou můžeme být spokojeni. Myslím, že pokaždé, když jsme prohrávali, tak jsme začali soupeře pressovat a především díky tomu jsme se dokázali do zápasu vrátit.

Byl jste důležitým článkem svého týmu. Prohrávali jste 2:0, Vaše dva góly znamenaly vyrovnaní. V předposlední minutě jste asistoval u vyrovnáni na konečných 4:4. Popište nám zmíněné momenty.
Máte pravdu, konečně jsem taky dokázal skórovat. První gól byla střela zpoza hráče, kterou brankář zřejmě neviděl a nedokázal na ni zareagoval. Můj druhý gól byl z přímého kopu, který jeden z hráčů ve zdi tečoval, takže to byl spíše šťastný gól. Vyrovnání na 4:4 v předposlední minutě byla akce, kterou začal Jan Vavrač, který mě našel dlouhou křižnou přihrávkou, já se s balónem rychle otočil, a když na mě brankář i s bránícím hráčem vystoupili tak jsem to dal pod sebe a Martin Furik to uklízel do prázdné branky.

Vím, že je brzy se ptát, ale tabulka se pomalu rozděluje na části, a tak mě ve vaší situaci napadá otázka. Bavíte se v Jeseníku na téma play-off? To by byl obrovský úspěch, že?
No o play-off se zatím nebavíme. Ano, určitě by to byl úspěch, hned v první sezóně postoupit až do vyřazovací části, ale to je ještě daleko.

V následujícím kole zajíždíte do Třince, s nimž si pamatujete ještě souboje z druhé ligy. Jaký očekáváte zápas?
V Třinci očekávám vyrovnaný zápas, který je pro nás i pro ně velmi důležitý. Ano, s Třincem jsme se potkali i v druhé lize, a proto očekávám, že zápas bude o to vyrovnanější.

Další aktuality

Trenér Felipe Conde: Vše, co jsme předvedli, už je zapomenuto. Startuje nová soutěž
Trenér Felipe Conde: Vše, co jsme předvedli, už je zapomenuto. Startuje nová soutěž 14.03.2018

Zkušený trenér FK ERA-PACKu Chrudim Felipe Conde má před sebou další náročný úkol. Úkol, který je všem jasný. Jednoznačným cílem Chrudimi je dovést mužstvo k obhajobě mistrovského titulu. Chrudimští budou vstupovat do play-off z nejvýhodnější možné pozice a ve čtvrtfinále je čeká Helas Brno.

Tomáš Vnuk: Vítězství v produktivitě si vážím!
Tomáš Vnuk: Vítězství v produktivitě si vážím! 12.03.2018

Vítězstvím 8:2 v České Lípě zakončili futsalisté Interobalu Plzeň povedenou základní část VARTA futsal ligy. S 52 body obsadili Západočeši druhou příčku s mankem deseti bodů na suveréna z Chrudimi. Hned tři hráči Interobalu se umístili v první desítce ligové produktivity. Sedmou příčku obsadil Tomáš Štverák (16 gólů a 13 asistencí), pátou Michal Holý (10+20) a jasným vítězem se stal Tomáš Vnuk s 56 body (30+26).

Proti Spartě nemáme co ztratit, ví Jan Vavrač
Proti Spartě nemáme co ztratit, ví Jan Vavrač 18.01.2018

Jeseník se v pátek představí v šumperské hale proti Spartě. Favorit zde je jasný, což si uvědomuje i Jan Vavrač, hráč Gamaspolu.