Oba celky zatím moc bodů neposbíraly. Jeseník naposledy bodoval doma v prvním kole, kdy porazil Mělník. Od té doby nastřádal tři porážky v řadě. Předseda klubu Jiří Gnida prohlásil, že jeho tým má letos skromné cíle a nezatěžuje se pohledem na tabulku. „Ovšem po třech porážkách by se slušelo bodovat,“ pousmál se.

Sbírání zkušeností v nejvyšší soutěži bylo pro Jeseník v Plzni bolestné. „Až komické polevení v soustředění nás stálo nejen lepší výsledek, ale také jsme přišli díky hloupému vyloučení o jednoho z klíčových hráčů sestavy Davida Macuru,“ litoval Gnida a pohovořil o pátečním souboji: „S Českou Lípou znovu protočíme některé hráče, jistě nastoupí po nemoci již zdraví Furik s Kozelským a v bráně Růžička. Výkony obou brankářů jsou zatím potěšitelné, méně radosti nám ale zatím dělá naše střelecká potence, a to budeme chtít v pátek změnit.“

Jenže Démoni potřebují body ještě více. Za čtyři zápasy mají pouze dva. Nejvíce českolipské futsalisty mrzí ztráta z posledního domácího zápasu proti Třinci. Utkání skončilo remízou 3:3. „V pátek nás čeká daleká cesta, a to ještě na soupeře, kterého vůbec neznáme. Věřím, že budeme připraveni a odvezeme si tři body, i když víme, jak těžké utkaní nás čeká,“ řekl trenér hostí Karel Kruliš.

Profil haly

VŠB Ostrava

Více
Adresa Studentská 1770, 70220 Ostrava
Kapacita 275

Další aktuality

Středeční výsledky: Sparta i Litoměřice postupují dál
Středeční výsledky: Sparta i Litoměřice postupují dál 21.03.2018

Čtvrtfinále play off VARTA futsal ligy nabídlo ve sředu večer všechny čtyři série. Postup do semifinále slavila Sparta a Litoměřice. Blízko je i Plzeň a Chrudim.

Ve středu večer čtyři zápasy. Budeme znát dva semifinalisty?
Ve středu večer čtyři zápasy. Budeme znát dva semifinalisty? 21.03.2018

Play off VARTA futsal ligy je v plném proudu. Ve středu se mohou fanoušci těšit na porci čtyř zápasů. Ve dvou sériích může být o postupujících rozhodnuto. Zápas Sparta - Slavia vysíláme živě a komentuje ho Adam Procházka.

Teplice vyrovnaly čtvrtfinálovou sérii s Plzní
Teplice vyrovnaly čtvrtfinálovou sérii s Plzní 20.03.2018

Futsalisté Teplic srovnali v nejvyšší soutěži čtvrtfinálovou bitvu s Plzní. Před svými fanoušky vyhráli v úterý 6:5, přestože po první půli měli manko tří branek.