Z kabiny Svarog FC Teplice Alexandr Žák (hráč): "Očekávám další skvělý souboj ligových týmů. My už se pilně připravujeme od pondělí a těšíme se na zápas. Mýto má skvělou podporu domácích fanoušků a je to kvalitní soupeř. Věřím ale, že budeme opět bodovat "

Z kabiny Nejzbachu Miroslav Semerád (trenér): "Chtěli bychom udržet domácí neporazitelnost. Pokud navážeme na předchozí výkon s ERA-PACKem a přidáme lepší produktivitu, může se nám to podařit. Byť jsou Teplice nováčkem, nemůžeme je podcenit.

Jaroslav Kubát (hráč): "V pátek k nám přijedou Teplice, od kterých moc nevím, co čekat, ale hraje tam hodně cizinců, takže budou nejspíš velmi dobře technicky vybavení. My si ale budeme chtít hrát svou hru, na kterou jsme zvyklí a chceme doma být i nadále stoprocentní."

Profil haly

DM Vys. Mýto

Více
Adresa Generála Závady 118, Vysoké Mýto
Kapacita 450 diváků

Další aktuality

Středeční výsledky: Sparta i Litoměřice postupují dál
Středeční výsledky: Sparta i Litoměřice postupují dál 21.03.2018

Čtvrtfinále play off VARTA futsal ligy nabídlo ve sředu večer všechny čtyři série. Postup do semifinále slavila Sparta a Litoměřice. Blízko je i Plzeň a Chrudim.

Ve středu večer čtyři zápasy. Budeme znát dva semifinalisty?
Ve středu večer čtyři zápasy. Budeme znát dva semifinalisty? 21.03.2018

Play off VARTA futsal ligy je v plném proudu. Ve středu se mohou fanoušci těšit na porci čtyř zápasů. Ve dvou sériích může být o postupujících rozhodnuto. Zápas Sparta - Slavia vysíláme živě a komentuje ho Adam Procházka.

Teplice vyrovnaly čtvrtfinálovou sérii s Plzní
Teplice vyrovnaly čtvrtfinálovou sérii s Plzní 20.03.2018

Futsalisté Teplic srovnali v nejvyšší soutěži čtvrtfinálovou bitvu s Plzní. Před svými fanoušky vyhráli v úterý 6:5, přestože po první půli měli manko tří branek.