Oba celky jsou na tom po čtyřech kolech podobně. Slavia má devět bodů a Litoměřice sedm. Oba týmy také prohrály se Spartou. Litoměřice čerstvě. V neděli prohráli v Praze 1:3 a už v úterý se musí nachystat na Slavii. „Nechápu, že hrajeme v neděli a hned potom v úterý, ale zkusíme se dát co nejvíce do kupy, odpočineme si, řekneme si, kde jsme udělali chyby a pokusíme se Slavii porazit,“ řekl kapitán Gardenline Litoměřice Michal Kovács.

Jeho spoluhráč Matouš Kubelka v rozhovoru pro eFutsal.cz prohlásil, že fanoušky čeká pořádná futsalová bitva. „Slavia je vždy dost nepříjemný soupeř. Když se ale zlepšíme v produktivitě, věřím, že vyhrajeme,“ burcoval litoměřický futsalista.

Slavia rozhodně ztrácet body nehodlá, což v pátek poznal i Mělník, který si z Edenu odvezl porážku 2:8. Nicméně Litoměřice budou doma pro sešívané jistě tvrdším oříškem. „S Gardeline nás čeká velice těžké utkání. Už loni ukázali, že jsou na tom velice dobře. Letos tým vhodně doplnili o zahraniční hráče. Myslím si, že diváci se mohou těšit na vyrovnané utkání, kde budou rozhodovat detaily,“ předpověděl kapitán pražské Slavie Jan Homola. „Musíme jít do zápasu s pokorou a koncentrovat se od první do poslední vteřiny. Budeme se snažit předvést naši nejlepší hru a přilákat diváky na naše následující domácí utkání proti Chrudimi,“ dodal lodivod pražského celku.

Pokud chcete i vy vidět tento atraktivní duel před zaplněným publikem, pusťte si v úterý v 18:00 ČT Sport.

Profil haly

SH Chemik

Více
Adresa Terezínská 1032, 410 02 Lovosice
Kapacita 950
Vstupenky 30 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 15ti let zdarma

Další aktuality

Středeční výsledky: Sparta i Litoměřice postupují dál
Středeční výsledky: Sparta i Litoměřice postupují dál 21.03.2018

Čtvrtfinále play off VARTA futsal ligy nabídlo ve sředu večer všechny čtyři série. Postup do semifinále slavila Sparta a Litoměřice. Blízko je i Plzeň a Chrudim.

Ve středu večer čtyři zápasy. Budeme znát dva semifinalisty?
Ve středu večer čtyři zápasy. Budeme znát dva semifinalisty? 21.03.2018

Play off VARTA futsal ligy je v plném proudu. Ve středu se mohou fanoušci těšit na porci čtyř zápasů. Ve dvou sériích může být o postupujících rozhodnuto. Zápas Sparta - Slavia vysíláme živě a komentuje ho Adam Procházka.

Teplice vyrovnaly čtvrtfinálovou sérii s Plzní
Teplice vyrovnaly čtvrtfinálovou sérii s Plzní 20.03.2018

Futsalisté Teplic srovnali v nejvyšší soutěži čtvrtfinálovou bitvu s Plzní. Před svými fanoušky vyhráli v úterý 6:5, přestože po první půli měli manko tří branek.