Oba celky jsou na tom po čtyřech kolech podobně. Slavia má devět bodů a Litoměřice sedm. Oba týmy také prohrály se Spartou. Litoměřice čerstvě. V neděli prohráli v Praze 1:3 a už v úterý se musí nachystat na Slavii. „Nechápu, že hrajeme v neděli a hned potom v úterý, ale zkusíme se dát co nejvíce do kupy, odpočineme si, řekneme si, kde jsme udělali chyby a pokusíme se Slavii porazit,“ řekl kapitán Gardenline Litoměřice Michal Kovács.

Jeho spoluhráč Matouš Kubelka v rozhovoru pro eFutsal.cz prohlásil, že fanoušky čeká pořádná futsalová bitva. „Slavia je vždy dost nepříjemný soupeř. Když se ale zlepšíme v produktivitě, věřím, že vyhrajeme,“ burcoval litoměřický futsalista.

Slavia rozhodně ztrácet body nehodlá, což v pátek poznal i Mělník, který si z Edenu odvezl porážku 2:8. Nicméně Litoměřice budou doma pro sešívané jistě tvrdším oříškem. „S Gardeline nás čeká velice těžké utkání. Už loni ukázali, že jsou na tom velice dobře. Letos tým vhodně doplnili o zahraniční hráče. Myslím si, že diváci se mohou těšit na vyrovnané utkání, kde budou rozhodovat detaily,“ předpověděl kapitán pražské Slavie Jan Homola. „Musíme jít do zápasu s pokorou a koncentrovat se od první do poslední vteřiny. Budeme se snažit předvést naši nejlepší hru a přilákat diváky na naše následující domácí utkání proti Chrudimi,“ dodal lodivod pražského celku.

Pokud chcete i vy vidět tento atraktivní duel před zaplněným publikem, pusťte si v úterý v 18:00 ČT Sport.

Profil haly

SH Chemik

Více
Adresa Terezínská 1032, 410 02 Lovosice
Kapacita 950
Vstupenky 30 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 15ti let zdarma

Další aktuality

Nejlepším hráčem měsíce září je Baran. Mezi trenéry vyhrál Conde
Nejlepším hráčem měsíce září je Baran. Mezi trenéry vyhrál Conde 11.10.2017

V úterý večer skončilo hlasování v premiérové anketě o nejlepší hráče a trenéra za uplynulý měsíc. Fanoušci futsalu vybírali z šestice hráčů a trojice trenérů.

Zapletal: Jsme zpátky na vítězné vlně
Zapletal: Jsme zpátky na vítězné vlně 09.10.2017

Futsalisté Litoměřic měly těžký týden. Během dvou dnů se utkali se Spartou a Slavií. Úterní televizní utkání však vyhráli.

Zápas Jeseníku s Českou Lípou skončil remízou
Zápas Jeseníku s Českou Lípou skončil remízou 08.10.2017

V Ostravě se v rámci pátého kola nejvyšší soutěže střetly kluby, které spolu patrně budou v průběhu sezony bojovat o udržení mezi elitou. Jeseník je nováčkem a Česká Lípa se loni zachraňovala až do posledního kola. Zápas bez vyloženého favorita měl vyrovnaný průběh a přes zřejmou důležitost pro oba celky byl odehrán z obou stran naprosto korektně, v duchu fair play.