Byl jsi fanoušky zvolen jako hráč utkání, takže gratuluji. Jaké jsou tvoje dojmy z pátečního zápasu?
Děkuji. Pocity z pátečního zápasu mám smíšené. Sice jsme vyhráli, což je pro nás důležité, ale naše hra pořád nebyla taková, jaká má být.

První poločas jsme nehráli dobře, čemu to přisuzuješ?
První poločas z naší strany nebyl ideální. Nikdo nechtěl udělat chybu a báli jsme se cokoliv udělat. Až ke konci poločasu jsme zjistili, že se s Brnem dá normálně hrát a přestali jsme se bát.

Do druhé půle naskočil Martin Koubek a David Surmaj, kteří zápas hodně oživili, co říkáš na jejich výkon?
Pro oba to byl první zápas v první lize a předvedli velmi dobrý výkon.

Na konci zápasu ses zranil, jak to s tebou nyní vypadá?
Ano, bohužel jsem ke konci utkání špatně došlápl a obnovil jsem si zlomeninu zánártní kůstky na levé noze. Bohužel teď pár zápasů neodehraji, ale doufám, že si letos nějaký zápas stihnu ještě zahrát.

Co bys řekl na adresu fanoušků, kteří nás celý zápas hnali za vítězstvím.
Fanouškům mohu jen poděkovat, byli neuvěřitelní a i díky nim se nám povedlo zápas otočit a získat cenné tři body. Doufám, že nás přijdou podpořit i v příštích utkáních.

Kluci jedou v pátek do Vysokého Mýta, co je tam podle tebe čeká?
Kluky tam nečeká nic lehkého. Malá hala a zápas plný osobních soubojů. Věřím, že na to jsou kluci připraveni a zápas v Mýtě zvládnou, budu je sledovat u počítače.

Další aktuality

Tomáš Vnuk: Musíme se zlepšit a hrát jako na Spartě
Tomáš Vnuk: Musíme se zlepšit a hrát jako na Spartě 22.09.2017

Po návratu do Plzně patří Tomáš Vnuk k oporám mužstva. Se čtyřmi kanadskými body vede týmovou statistiku a své schopnosti ukázal i v posledním ligovém zápase v Třinci.

Belej: V derby jsme bojovali i za klubového prezidenta
Belej: V derby jsme bojovali i za klubového prezidenta 20.09.2017

Vítězství v pátečním pražském derby proti Slavii vydřeli futsalisté Sparty nejen pro sebe, ale i pro svého klubového prezidenta Zdeňka Větrovského! To je vzkaz kapitána Sparty Michala Beleje po pátečním derby, které pro jeho barvy skončilo tříbodovým ziskem.

Michal Štrajt: Museli jsme bezpodmínečně zvítězit
Michal Štrajt: Museli jsme bezpodmínečně zvítězit 18.09.2017

Vítězný gól na 3:2 trefil v Třinci ve 3. ligovém kole z desetimetrového kopu Michal Štrajt. A jak hráč Interobalu hodnotí dramatický duel?