Slavia, která se nakonec stala vicemistrem České republiky s Nejzbachem dvakrát remizovala. Doma 2:2 a ve Vysokém Mýtě 3:3. Celkovou bilanci nemá Slavia s Vysokým Mýtem lichotivou. Tři výhry, tři remízy a deset porážek budou chtít určitě vylepšit.

"V prvním zápase se nám podařilo to nejdůležitější, získali jsme tři body. Hned po zápase jsme se bavili o následujícím domácím utkání, že bude důležité zvítězit i na domácí půdě. Potěšilo mne, že jsem vstřelil svůj první gól, je to příjemný pocit, ale hlavní je to, že jsme vyhráli. Překvapila mne děkovačka po zápase, moc jsem si jí užil, věřím, že naši fanoušci přijdou i v pátek, futsal se hraje přece pro ně," uvedl před zápasem Djokica Arsovski, jedna ze dvou slávistických posil z Makedonie.

"Jedeme na půdu vicemistra, kde se nám ale poměrně daří," připomněl futsalista Nejzbachu Jaroslav Kubát a pokračoval: "Bohužel se budeme muset obejít bez trenéra Semeráda. Doufám, že se Slavie nezalekneme a organizovanou a bojovnou hrou si dojdeme pro nějaký bod. Musíme si dávat pozor především na Směřičku s Hrdinou, kteří se mi v loňské sezoně hodně líbili."

Soupeř tedy čeká Slavii velmi těžký. Proto je důležitá podpora fanoušků a sešívaní věří, že je přijdou v páteční podvečer podpořit!

SK Slavia Praha - Nejzbach Vysoké Mýto
Pátek 8.9 2017, 20:00, Sportovní hala Slavia

Zajímavostí je určitě to, že současný trenér Nejzbachu Miroslav Semerád, oblékal v sezoně 2008/2009 i dres klubu SELP, ze kterého vznikla Slavia. A právě v dresu SELPu vstřelil Nejzbachu, svému současnému zaměstnavateli, pět branek v jednom utkání, a na půdě Vysokého Mýta tak přispěl k remíze 5:5. Na většinu gólů mu přihrála tehdejší vycházející hvězda českého futsalu, Petr Oliva...

 

Profil haly

SH Eden

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Hattrick Przyczka na Chrudim nestačil
Hattrick Przyczka na Chrudim nestačil 21.09.2017

V dohrávce prvního kola 1. FUTSAL ligy hostil ve středu večer třinecký tým úřadujícího mistra ČR z Chrudimi.

Před reprezentační přestávkou hostí Třinec Chrudim
Před reprezentační přestávkou hostí Třinec Chrudim 20.09.2017

V dohrávce prvního kola 1. FUTSAL ligy přijede do Třince úřadující mistr ČR - FK ERA-PACK Chrudim. Zápas začíná ve středu od 20 hodin.

Helas sahal proti Chrudimi po překvapení
Helas sahal proti Chrudimi po překvapení 19.09.2017

Futsalisté Helasu Brno a ERA-PACKu Chrudim dohrávali v pondělí večer utkání 3. kola 1. FUTSAL ligy. V hale na ve Vodové ulici sahali domácí po remíze. Nakonec se ale z výhry radovali hosté a favorit si tak odvezl tři body.