Slavia, která se nakonec stala vicemistrem České republiky s Nejzbachem dvakrát remizovala. Doma 2:2 a ve Vysokém Mýtě 3:3. Celkovou bilanci nemá Slavia s Vysokým Mýtem lichotivou. Tři výhry, tři remízy a deset porážek budou chtít určitě vylepšit.

"V prvním zápase se nám podařilo to nejdůležitější, získali jsme tři body. Hned po zápase jsme se bavili o následujícím domácím utkání, že bude důležité zvítězit i na domácí půdě. Potěšilo mne, že jsem vstřelil svůj první gól, je to příjemný pocit, ale hlavní je to, že jsme vyhráli. Překvapila mne děkovačka po zápase, moc jsem si jí užil, věřím, že naši fanoušci přijdou i v pátek, futsal se hraje přece pro ně," uvedl před zápasem Djokica Arsovski, jedna ze dvou slávistických posil z Makedonie.

"Jedeme na půdu vicemistra, kde se nám ale poměrně daří," připomněl futsalista Nejzbachu Jaroslav Kubát a pokračoval: "Bohužel se budeme muset obejít bez trenéra Semeráda. Doufám, že se Slavie nezalekneme a organizovanou a bojovnou hrou si dojdeme pro nějaký bod. Musíme si dávat pozor především na Směřičku s Hrdinou, kteří se mi v loňské sezoně hodně líbili."

Soupeř tedy čeká Slavii velmi těžký. Proto je důležitá podpora fanoušků a sešívaní věří, že je přijdou v páteční podvečer podpořit!

SK Slavia Praha - Nejzbach Vysoké Mýto
Pátek 8.9 2017, 20:00, Sportovní hala Slavia

Zajímavostí je určitě to, že současný trenér Nejzbachu Miroslav Semerád, oblékal v sezoně 2008/2009 i dres klubu SELP, ze kterého vznikla Slavia. A právě v dresu SELPu vstřelil Nejzbachu, svému současnému zaměstnavateli, pět branek v jednom utkání, a na půdě Vysokého Mýta tak přispěl k remíze 5:5. Na většinu gólů mu přihrála tehdejší vycházející hvězda českého futsalu, Petr Oliva...

 

Profil haly

SH Eden

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Středeční výsledky: Sparta i Litoměřice postupují dál
Středeční výsledky: Sparta i Litoměřice postupují dál 21.03.2018

Čtvrtfinále play off VARTA futsal ligy nabídlo ve sředu večer všechny čtyři série. Postup do semifinále slavila Sparta a Litoměřice. Blízko je i Plzeň a Chrudim.

Ve středu večer čtyři zápasy. Budeme znát dva semifinalisty?
Ve středu večer čtyři zápasy. Budeme znát dva semifinalisty? 21.03.2018

Play off VARTA futsal ligy je v plném proudu. Ve středu se mohou fanoušci těšit na porci čtyř zápasů. Ve dvou sériích může být o postupujících rozhodnuto. Zápas Sparta - Slavia vysíláme živě a komentuje ho Adam Procházka.

Teplice vyrovnaly čtvrtfinálovou sérii s Plzní
Teplice vyrovnaly čtvrtfinálovou sérii s Plzní 20.03.2018

Futsalisté Teplic srovnali v nejvyšší soutěži čtvrtfinálovou bitvu s Plzní. Před svými fanoušky vyhráli v úterý 6:5, přestože po první půli měli manko tří branek.