"Odehráli jsme první přípravný zápas, jsem rád, že se nikdo nezranil. Zápas se nám povedl jak herně, tak i výsledkově. Jsem spokojený, děkuji hráčům za předvedený výkon," řekl po své premiéře na lavičce litoměřického celku trenér Igor Vodecký. Jeho svěřenci si proti Liberci zajistili již do konce prvního poločasu vysoký náskok a zápas zvládli na výbornou.

Třinecký tým, v utkání hraném 2x30 minut, vedl nad slovenskou Žilinou 2:0 po gólech Buryana a Blahuta. Hosté však dokázali srovnat na konečných 2:2. V posledním duelu remizoval stejným výsledkem i Svarog Teplice s Olympikem Mělník. Za domácí se trefil i Brazilec Nene, Svarog si mohl v první přípravě připsat výhru, ale nevyužil výhodu pokutového kopu.

Gardenline Litoměřice - Zlej sen Liberec 10:2 (6:0)
Branky: 9. Kubelka, 10. Kubelka (Taverna), 14. Kubelka (Hrdý), 16. Taverna, 16. Lucas (Matheus), 16. M. Bína (vla.), 26. Hrdý (Kovács), 28. Macháček (Hrdý), 35. Tichý (Hrdý), 36. Vagnao - 21. Benek (M. Bína), 36. Žižka (M. Bína).

SKP Ocel Třinec - Makroteam Žilina 2:2
Branky: Buryan, Blahuta - Hudek, Baláž.

Svarog Teplice - Olympik Mělník 2:2 (0:0)
Branky: Nene, Černý - Gabčo, Šuba.

Další aktuality

Třinec vysoko podlehl mistrovi Polska, ten bude hrát s Chrudimí
Třinec vysoko podlehl mistrovi Polska, ten bude hrát s Chrudimí 13.08.2017

Z našeho přehledu přípravných utkání nám v pátek vypadlo měření sil třineckých ocelářů, kteří se vydali na palubovku mistra Polska, celku Rekord Bielsko-Biala. Našemu celku se v utkání příliš nedařilo, nutno ale uznat, že polský tým je hodně kvalitní protivník. Na konci článku se také můžete podívat na reportáž, kterou připravil polský klub!

Výsledky pátečních přípravných utkání
Výsledky pátečních přípravných utkání 12.08.2017

V pátek večer se hrála pětice přípravných utkání, pojďte se s námi podívat, jak měření sil dopadla! Zatímco Gardenline a Interobal si zastříleli, pražská "S" se musela spokojit s nižším brankovým rozdílem. I tak si ale oba pražské celky připsaly na své konto výhru!

Začnou Interobal a Gardenline ligu bez trenérů?
Začnou Interobal a Gardenline ligu bez trenérů? 03.08.2017

Jarní páté utkání semifinálové série mezi Gardenline a Spartou si jistě budete pamatovat. Sparta na litoměřické palubovce vybojovala postup do finále, do paměti se ale zapsalo ještě jednou věcí. Oba realizační týmy na sebe oblékly trička s nápisem hanícím Komisi futsalu, řídící orgán futsalových soutěží.