Určitě jsi neměl nabídku jen od Gardenline, co nakonec rozhodlo pro Litoměřice? 
Pro Litoměřice jsem se rozhodl, jelikož je to, podle toho co vím, klub s férovým a lidsky mě blízkým vedením, tým má skvělou domácí atmosféru a v neposlední řadě jsem cítil, že o mě klub a trenér Igor Vodecký velmi stojí.Přicházíš do týmu, který si velkou měrou pomohl porazit v loňském čtvrtfinále. Částečně ti nevyšel jen první zápas, jinak si byl pro zbytek série prakticky obrovskou oporou a spoustu si toho pochytal, jaká to byla série?
 
Série to podle mě byla atraktivní jak pro fanoušky, tak pro hráče. Mě osobně velmi motivovalo, že může o celé sérii rozhodnout jakákoliv chyba nebo naopak dobrý zákrok a jsem samozřejmě rád, že jsem byl pro svůj tým oporou a že jsme dokázali sérii zvládnout. O to více potom zamrzí fakt, že mě ani jiné hráče, kteří jsme ve Spartě byli (a někteří jsme dokonce byli se Spartou od prvního tréninku a zápasu v její historii), nikdo z vedení nekontaktoval, ani třeba jen s poděkováním a oznámením s kým dál počítají a s kým ne.Vytvoříš velmi kvalitní brankářskou dvojici s Johanem Vavrekem. jak se na spolupráci těšíš?
 
Na spolupráci se těším. I když Johana osobně příliš neznám, po tom co jsem slyšel od ostatních, myslím, že by ve spolupráci neměl být problém. Já jsem v celé své futsalové kariéře zvyklý na silné konkurenty. Ať už to byl v Benagu Michal Kudrna, který v té době také nahlížel do české reprezentace, nebo Mário Vozár ve Spartě. Žádný konflikt jsme nikdy neměli a se svými brankářskými kolegy jsme se vždy podporovali a pomáhali si – ať chytal jeden nebo druhý z nás.Před začátkem přípravy bylo hodně změn na cestě Sparta-Litoměřice, jak se ti zatím líbí tým a kam bychom to mohli dotáhnout?
 
Posily Litoměřic jsou podle mě rozumné a měli bychom být silnější než v minulé sezoně. Asi nejdůležitější mi pro Gardenline přijde angažování nehrajícího trenéra, který se bude moci plnohodnotně věnovat zápasu i tréninku.Přicházíš na hostování z Chemcomexu Praha, s ním si vyhrál v květnu pohár UEFS v sálovém fotbale, jaké to ve Španělsku bylo?
Ve Španělsku to byl skvělý zážitek, i přes to že to bylo velmi náročné, jelikož jsme hráli každý den kolem poledne, kdy byla opravdu velká horka, tak jsme na cestě k celkovému prvenství porazili všechny favority, se kterými se počítalo víc než s námi. Tím pádem jsme zaslouženě vyhráli.

Další aktuality

Nenad Veljkovic: Chci hrát atraktivní futsal!
Nenad Veljkovic: Chci hrát atraktivní futsal! 14.08.2017

Svoji premiéru má nový trenér futsalové Slavie úspěšně za sebou. Jeho svěřenci zvládli souboj s druholigovými Wizards, ačkoliv do zápasu nastoupili rovnou z probíhající fyzické přípravy. Srbský kouč pak poskytl také první rozhovor našemu webu, který proběhl celý v češtině. Ačkoliv se Nenad Veljkovic vrátil do Česka po dlouhých letech, náš jazyk nezapomněl.

Bucciol: Máme velké ambice, ale první cíl je udržet Třinec v lize
Bucciol: Máme velké ambice, ale první cíl je udržet Třinec v lize 12.08.2017

Účastník 1. futsalové ligy SKP Ocel Třinec má za sebou více jak čtrnáct dní přípravy. V pátek tým odehrál první přípravné utkání proti ŠK Makroteam Žilina. Zápas nakonec skončil remízou 2:2. Redakci Českého futsalu dal rozhovor trenér Andrea Bucciol.

Přestup do Chrudimi beru jako velký posun v kariéře, tvrdí Martin Doša
Přestup do Chrudimi beru jako velký posun v kariéře, tvrdí Martin Doša 07.08.2017

Tři měsíce zpátky slovenský reprezentant Martin Doša dvakrát vedl Spartu Praha na palubovce chrudimské sportovní haly v semifinále proti ERA-PACKu, nyní se na místo činu vrátil, avšak naprosto v jiné roli. Po dohodě s vedením Chrudimi se stal první posilou třináctinásobného mistra a se svými spoluhráči nyní absolvoval úvodní týden přípravy.