Fakta, že Nenad Veljlkovič (nar. 18.08.1983) zná prostředí a domluví se česky, jsou natolik výmluvná, že jeho obsazení do role trenéra předního českého klubu dává logiku. "S trenérem Veljkovicem byl klub ve spojení poměrně dlouhou dobu a byl kandidátem na člena realizačního týmu již v minulosti. Nyní přichází do klubu a dostane prostor ukázat své kvality," vysvětluje web pražského klubu. 

Pozitivní je, že Veljkovič má do trenérské práce chuť a v minulých letech nepodcenil ani sebevzdělávání. "Teprve třiatřicetiletý trenér s velkými profesními ambicemi má za sebou několik trenérských zkušeností s hvězdami tohoto oboru. V Barceloně pracoval několik týdnů s Marcem Carmonem, spolupracoval a učil se od Ivana Bozoviče, jenž je trenérem národního týmu Makedonie, nebo v nedávné době ve Finsku pracoval s Mico Martičem." 


Další aktuality

Vinicius z Teplic odjel. Nahradil ho Jean Carlos
Vinicius z Teplic odjel. Nahradil ho Jean Carlos 15.08.2017

Marco Vinicius minulý týden opustil teplický tým Svarog FC. Dostal totiž lukrativní nabídku z Itálie, které Tepličtí nedokázali konkurovat. Začalo tedy nanovo další hledání posily ze zahraničí.

Kubíček v Plzni pokračovat nebude, přichází Bartůněk
Kubíček v Plzni pokračovat nebude, přichází Bartůněk 15.08.2017

Necelé tři týdny před startem 1. FUTSAL ligy hlásí zajímavé brankářské posuny Interobal Plzeň. V týmu nebude pokračovat brankář Václav Kubíček, klub naopak na tomto postu posílil Západočechy Michal Bartůněk.

Slavia porazila bojovné Wizards
Slavia porazila bojovné Wizards 12.08.2017

Slávisté splnili roli favorita. V pátek večer v semifinále pražské části Poháru FAČR porazili druholigové Wizards DDM 4:2 a postoupili do finále, v němž se střetnou se Spartou. Dvě branky vstřelila nová posila Vojtěch Turek, po jednom pak přidali Martin Brychta a nový kapitán Jan Homola.