Čeští hráči v kádru FK ERA-PACKu Chrudim mají pro nový ročník potvrzené první jméno z Brazílie. Společně se Slovákem Martinem Došou bude druhým zahraničním vyslancem v kádru Chrudimi Max, který se zejména v závěru vyřazovacích bojů loňského ročníku potkal s fantastickou formou. Posuďte sami, v devíti zápasech nastřílel třináct branek a přidal k nim dalších sedm asistencí.

V minulé sezóně jsme předváděli kvalitní výkony a i mě osobně se velmi dařilo. Pod novým trenérem jsme přešli na jiný systém, který fungoval dobře. Letos v něm budeme chtít pokračovat,“ má jasno služebně nejstarší Brazilec v chrudimském dresu. „Jsem v Chrudimi už dlouho. Po každé sezóně jsem měl nabídky od jiných týmů, ale chci zůstat i nadále zde. Znám tu všechno - město i lidi. Jsem tu šťastný a chci tu i nadále žít a pracovat,“ podotýká Max. 

Přesně 31. července se se spoluhráči vrhne do přípravy za dalším ročníkem české ligy, ale také UEFA Futsal Cupu, který čeká na ERA-PACK v říjnu v Itálii. „Věděli jsme, že nás bude čekat těžká skupina. Po změně systému potkáme tři skvělé soupeře, to však na věci nic nemění, musíme pracovat na tisíc procent. Víme, co musíme pro úspěch udělat a do Itálie si pojedeme pro postup,“ rezolutně komentuje skupinu Ligy mistrů Brazilec Max.

Další aktuality

Vinicius z Teplic odjel. Nahradil ho Jean Carlos
Vinicius z Teplic odjel. Nahradil ho Jean Carlos 15.08.2017

Marco Vinicius minulý týden opustil teplický tým Svarog FC. Dostal totiž lukrativní nabídku z Itálie, které Tepličtí nedokázali konkurovat. Začalo tedy nanovo další hledání posily ze zahraničí.

Kubíček v Plzni pokračovat nebude, přichází Bartůněk
Kubíček v Plzni pokračovat nebude, přichází Bartůněk 15.08.2017

Necelé tři týdny před startem 1. FUTSAL ligy hlásí zajímavé brankářské posuny Interobal Plzeň. V týmu nebude pokračovat brankář Václav Kubíček, klub naopak na tomto postu posílil Západočechy Michal Bartůněk.

Slavia porazila bojovné Wizards
Slavia porazila bojovné Wizards 12.08.2017

Slávisté splnili roli favorita. V pátek večer v semifinále pražské části Poháru FAČR porazili druholigové Wizards DDM 4:2 a postoupili do finále, v němž se střetnou se Spartou. Dvě branky vstřelila nová posila Vojtěch Turek, po jednom pak přidali Martin Brychta a nový kapitán Jan Homola.