Petr Zapletal je i přes svůj mladý věk velmi zkušeným futsalistou. Vždyť odehrál v nejvyšší soutěži již 151 utkání, když prošel týmy Selp Mladá Boleslav, Boheminas 1905, SK Slavia Praha a AC Sparta Praha. Dokázal v nich vstřelit 52 branek a na dalších 39 přihrál.

Po vleklém zraněním, kvůli kterému vynechal prakticky celý ročník 2014/2015, začal následující sezonu v dresu Sparty a dokázal vstřelit branku našemu mužstvu v historicky prvním utkání v nejvyšší soutěži. Poté se ale ze základní sestavy vytratil a dostal možnost rozehrání v Gardenline. Tam však podával lepší a lepší výkony, až se stal nepostradatelným článkem základní sestavy a nakonec se v hlasování fanoušků stal i nejlepším hráčem sezony 2016/2017 v zelenobílém dresu.

Jsme tak velmi rádi, že se Zapi rozhodl pro naše barvy, protože výkony v jarní části ligy si řekl i o širší nominaci do národního mužstva.

Další aktuality

Sparta získala do svých řad míčového kouzelníka Angellota
Sparta získala do svých řad míčového kouzelníka Angellota 07.01.2018

Futsalová Sparta získala do svých řad novou posilu světového formátu. Rudý dres s číslem 19 bude oblékat kapitán reprezentace Kolumbie, Angellot Caro. Devětadvacetiletý kouzelník přichází do Sparty poté, co působil v týmech jako Caja Segovia (Španělsko), Trujillanos (Venezuela), Al Was (Dubai), Lazio Řím (Itálie), Benago (Česko), Real Bucaramanga (Kolumbie), Bucaneros La Guaira (Venezuela).

David Cupák do pražské Sparty. Na měsíc…
David Cupák do pražské Sparty. Na měsíc… 19.12.2017

K velmi překvapivému tahu se odhodlala pražská Sparta těsně před výkopem úterního pohárového finále. Na měsíční hostování přichází reprezentant David Cupák, který tak bude k dispozici i pro ligové derby se Slavií, které je na programu 29. 12. 2017.

Svarog do druhé půlky sezony povede nový trenér
Svarog do druhé půlky sezony povede nový trenér 27.11.2017

Po vzájemné dohodě skončil u teplického týmu trenér Aibek Mukanov, který vedl Svarog od loňské sezony v divizi.