Petr Zapletal je i přes svůj mladý věk velmi zkušeným futsalistou. Vždyť odehrál v nejvyšší soutěži již 151 utkání, když prošel týmy Selp Mladá Boleslav, Boheminas 1905, SK Slavia Praha a AC Sparta Praha. Dokázal v nich vstřelit 52 branek a na dalších 39 přihrál.

Po vleklém zraněním, kvůli kterému vynechal prakticky celý ročník 2014/2015, začal následující sezonu v dresu Sparty a dokázal vstřelit branku našemu mužstvu v historicky prvním utkání v nejvyšší soutěži. Poté se ale ze základní sestavy vytratil a dostal možnost rozehrání v Gardenline. Tam však podával lepší a lepší výkony, až se stal nepostradatelným článkem základní sestavy a nakonec se v hlasování fanoušků stal i nejlepším hráčem sezony 2016/2017 v zelenobílém dresu.

Jsme tak velmi rádi, že se Zapi rozhodl pro naše barvy, protože výkony v jarní části ligy si řekl i o širší nominaci do národního mužstva.

Další aktuality

Radek Polášek míří z polské ligy do Třince
Radek Polášek míří z polské ligy do Třince 20.07.2017

Držitel bronzové medaile z ME 2010 Radek Polášek, který většinou své kariéry strávil v polské nejvyšší soutěži, se vrací do domácí ligy! Zajímavá informace, která se řadí k neatraktivnějším přestupům tohoto léta!

Teplice představují své posily
Teplice představují své posily 14.07.2017

Máme tu oficiální informace o posílení Svarog FC Teplice! Ze zahraničí přicházejí tři brazilští hráči!

Do Sparty přichází Brazilec Gustavo
Do Sparty přichází Brazilec Gustavo 13.07.2017

Futsalisté Sparty Praha mají další zahraniční posilu. Je jí Brazilec GUSTAVO HENRIQUE STEINWANDTER.