Od nové sezóny bude Záruba oblékat barvy Slovanu Bratislava, což není nový subjekt, ale přímý nástupce mnohonásobného mistra našich sousedů Slov-Maticu, jenž bude od nové sezóny vystupovat pod hlavičkou slavného fotbalového klubu. "Nejvíc mě asi nalákala možnost si opět zahrát UEFA Futsal cup," řekl nám 22letý Záruba. "Líbil se mi také neustupující zájem a jednaní ze strany Slovanu."

Český reprezentant se vrátil v úterý s národním mužstvem z turnaje v Číně a před sebou má několik týdnů odpočinku. "Příprava Slovanu začíná 24.7 a na nové spoluhráče se moc těším," vysvětluje Radim Záruba, pro něhož je to první zahraniční angažmá. "Doufám, že nebudeme mít s týmem žádné problémy a dosáhneme cílů, které máme stanovené," těší se na novou výzvu.

Další aktuality

Liga začne soubojem Sparty s Plzní 31. srpna
Liga začne soubojem Sparty s Plzní 31. srpna 11.07.2017

Nelekejte se, na Strahově se nikdo nezbláznil, ani nedošlo k přelosování nejvyšší soutěže. To jen dva kluby své úvodní utkání nového ligového ročníku předehrají. A má to dobrý důvod!

První český legionář v Německu: Michal Salák!
První český legionář v Německu: Michal Salák! 04.07.2017

Možná se jednou na první den tohoto týdne bude vzpomínat jako na významné datum. Hráč pražské Slavie Michal Salák, bývalý český reprezentant, se dohodl na tříletém angažmá v německém klubu VfL 05 Hohenstein-Ernstthal!

Do České Lípy míří ze Sparty Rott
Do České Lípy míří ze Sparty Rott 29.06.2017

Démoni Česká Lípa posilují. Ze Sparty přichází její bývalý kapitán Miroslav Rott. Klub tuto informaci zveřejnil na Facebooku.