Od nové sezóny bude Záruba oblékat barvy Slovanu Bratislava, což není nový subjekt, ale přímý nástupce mnohonásobného mistra našich sousedů Slov-Maticu, jenž bude od nové sezóny vystupovat pod hlavičkou slavného fotbalového klubu. "Nejvíc mě asi nalákala možnost si opět zahrát UEFA Futsal cup," řekl nám 22letý Záruba. "Líbil se mi také neustupující zájem a jednaní ze strany Slovanu."

Český reprezentant se vrátil v úterý s národním mužstvem z turnaje v Číně a před sebou má několik týdnů odpočinku. "Příprava Slovanu začíná 24.7 a na nové spoluhráče se moc těším," vysvětluje Radim Záruba, pro něhož je to první zahraniční angažmá. "Doufám, že nebudeme mít s týmem žádné problémy a dosáhneme cílů, které máme stanovené," těší se na novou výzvu.

Další aktuality

Páteční výsledky bez překvapení. Favorité vyhráli
Páteční výsledky bez překvapení. Favorité vyhráli 19.01.2018

V pátek večer se pěti zápasy dohrávalo 17. kolo VARTA futsal ligy. Překvapivý výsledek se nezrodil.

Televizní utkání vyhrála Plzeň. V Mýtě vůbec poprvé
Televizní utkání vyhrála Plzeň. V Mýtě vůbec poprvé 18.01.2018

V předehrávce 17. kola VARTA futsal ligy hostil Nejzbach Vysoké Mýto plzeňský Interobal. Čtvrteční televizní předehrávku vyhráli Západočeši 4:1.

Sparta odehraje utkání s Gamaspolem Jeseník v Šumperku
Sparta odehraje utkání s Gamaspolem Jeseník v Šumperku 18.01.2018

V 17. kole VARTA futsal ligy zamíří futsalisté Sparty do Šumperka, kde se utkají s jedenáctým týmem soutěže, Gamaspolem Jeseník. Ten obvykle hraje své domácí zápasy v Ostravě, nicméně duel se Spartou byl přesunut do šumperské sportovní haly. Úvodní výkop je v pátek 19. ledna naplánován na 20.00 hodin. Co před zápasem říkají zástupci Sparty a Jeseníku?