Jan Křemen (nar. 10.2.1997) působil od roku 2014 ve Spartě a platí za jeden z největších talentů našeho futsalu. V pražském klubu byl na hostování z divizního Arsenalu Benešov, odkud ho nyní plzeňský Interobal získal. Byl to krok, který se ve futsalových kuloárech očekával, po Slámovi je to tak druhý hráč, který míří za trenérem Davidem Fričem z "letenského" klubu na západ Čech.

Teprve dvacetiletý hráč v roce 2016 debutoval v mládežnických reprezentacích, dosud odehrál 5 utkání v U-19 a 7 za U-21. V minulých týdnech se objevil v širší nominaci trenéra Neumanna pro vystoupení národního týmu pro turnaj v Číně, do užšího výběru se však nedostal.

Další aktuality

Do Chrudimi míří Litoměřice i s Radimem Zárubou
Do Chrudimi míří Litoměřice i s Radimem Zárubou 23.11.2017

Futsalisté Chrudimi hostí v pátek od 20 hodin doma Litoměřice. Mohl to být celkem normální zápas, jenže Gardenline přivedl do týmu ex-chrudimského Radima Zárubu, který si odbyde premiéru v zeleném dresu právě v 11. kole 1. FUTSAL ligy. Zápas můžete sledovat živě na Tipsport.cz!

Záchranářský souboj: Olympik se střetne s Třincem
Záchranářský souboj: Olympik se střetne s Třincem 23.11.2017

1. FUTSAL liga má v pátek na programu poslední kolo první části sezony. Olympik v něm přivítá doma od 20 hodin Třinec, se kterým se bude prát o záchranu v nejvyšší soutěži.

Nejzbach čeká historicky první ligové utkání s Jeseníkem
Nejzbach čeká historicky první ligové utkání s Jeseníkem 23.11.2017

V 11. kole 1. FUTSAL ligy zajíždí Nejzbach do Ostravy, kde se v pátek utká s Jeseníkem. Gamaspol letos poprvé okouší chuť nejvyšší soutěže. Momentálně se nachází na devátém místě s pěti body. Nejzbach se zatím drží na čtvrtém místě s osmnácti body. Utkání začíná ve 20 hodin.