Jan Křemen (nar. 10.2.1997) působil od roku 2014 ve Spartě a platí za jeden z největších talentů našeho futsalu. V pražském klubu byl na hostování z divizního Arsenalu Benešov, odkud ho nyní plzeňský Interobal získal. Byl to krok, který se ve futsalových kuloárech očekával, po Slámovi je to tak druhý hráč, který míří za trenérem Davidem Fričem z "letenského" klubu na západ Čech.

Teprve dvacetiletý hráč v roce 2016 debutoval v mládežnických reprezentacích, dosud odehrál 5 utkání v U-19 a 7 za U-21. V minulých týdnech se objevil v širší nominaci trenéra Neumanna pro vystoupení národního týmu pro turnaj v Číně, do užšího výběru se však nedostal.

Další aktuality

Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty!
Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty! 21.06.2017

První zajímavou posilu pražské Sparty na palubovce nenajdete. Po několika očekávaných přesunech na trase Benago - Sparta přichází opravdu zajímavá informace.

Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera
Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera 20.06.2017

Smlouva se společností CHANCE a.s. vypršela, a tak nejvyšší futsalová soutěž momentálně nemá generálního partnera. Prodloužení smlouvy na základě provázanosti FAČR s konkurenční Fortunou pochopitelně nebylo možné. V tuto chvíli však probíhají jednání. Pokud se do nich chcete se svou společností zapojit i vy, máte možnost.

V teplickém Svarogu vědí, že tým musí posílit
V teplickém Svarogu vědí, že tým musí posílit 15.06.2017

Teplický Svarog FC sice navazuje na tradici bývalé Balticflory, nicméně označení "nováček" na něj sedí. Aktuálně má v kádru méně zkušené hráče, ti ale šanci ukázat se v nejvyšší soutěži rozhodně dostanou. Přesto bude třeba tým posílit, což potvrzuje i trenér týmu Aibek Mukanov.