Helas je spolu s Nejzbachem nejstarším ligovým klubem. Založený byl již v roce 1982, tudíž v tomto kalendářním roce oslaví 35 let od svého vzniku. V minulosti se nezdráhal vložit do názvu jméno partnera (znění "Helas Keloc Brno" pamatujete i vy) a stejné to bylo i v minulé sezóně, kdy v Chance futsal lize vystupoval jako Rádio Krokodýl Helas Brno.

To se však nyní mění a jak vysvětlil na sobotním Grémiu ligových klubů šéf brněnského klubu Jan Loup, Helas se vrací k nejjednodušší variantě svého názvu: Helas Brno. V úvodním ligovém kole (1.9.2017) takto nastoupí právě proti zmiňovanému Nejzbachu Vysoké Mýto.

Další aktuality

Do Chrudimi míří Litoměřice i s Radimem Zárubou
Do Chrudimi míří Litoměřice i s Radimem Zárubou 23.11.2017

Futsalisté Chrudimi hostí v pátek od 20 hodin doma Litoměřice. Mohl to být celkem normální zápas, jenže Gardenline přivedl do týmu ex-chrudimského Radima Zárubu, který si odbyde premiéru v zeleném dresu právě v 11. kole 1. FUTSAL ligy. Zápas můžete sledovat živě na Tipsport.cz!

Záchranářský souboj: Olympik se střetne s Třincem
Záchranářský souboj: Olympik se střetne s Třincem 23.11.2017

1. FUTSAL liga má v pátek na programu poslední kolo první části sezony. Olympik v něm přivítá doma od 20 hodin Třinec, se kterým se bude prát o záchranu v nejvyšší soutěži.

Nejzbach čeká historicky první ligové utkání s Jeseníkem
Nejzbach čeká historicky první ligové utkání s Jeseníkem 23.11.2017

V 11. kole 1. FUTSAL ligy zajíždí Nejzbach do Ostravy, kde se v pátek utká s Jeseníkem. Gamaspol letos poprvé okouší chuť nejvyšší soutěže. Momentálně se nachází na devátém místě s pěti body. Nejzbach se zatím drží na čtvrtém místě s osmnácti body. Utkání začíná ve 20 hodin.