Helas je spolu s Nejzbachem nejstarším ligovým klubem. Založený byl již v roce 1982, tudíž v tomto kalendářním roce oslaví 35 let od svého vzniku. V minulosti se nezdráhal vložit do názvu jméno partnera (znění "Helas Keloc Brno" pamatujete i vy) a stejné to bylo i v minulé sezóně, kdy v Chance futsal lize vystupoval jako Rádio Krokodýl Helas Brno.

To se však nyní mění a jak vysvětlil na sobotním Grémiu ligových klubů šéf brněnského klubu Jan Loup, Helas se vrací k nejjednodušší variantě svého názvu: Helas Brno. V úvodním ligovém kole (1.9.2017) takto nastoupí právě proti zmiňovanému Nejzbachu Vysoké Mýto.

Další aktuality

Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty!
Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty! 21.06.2017

První zajímavou posilu pražské Sparty na palubovce nenajdete. Po několika očekávaných přesunech na trase Benago - Sparta přichází opravdu zajímavá informace.

Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera
Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera 20.06.2017

Smlouva se společností CHANCE a.s. vypršela, a tak nejvyšší futsalová soutěž momentálně nemá generálního partnera. Prodloužení smlouvy na základě provázanosti FAČR s konkurenční Fortunou pochopitelně nebylo možné. V tuto chvíli však probíhají jednání. Pokud se do nich chcete se svou společností zapojit i vy, máte možnost.

Reprezentant Jan Křemen hráčem Interobalu!
Reprezentant Jan Křemen hráčem Interobalu! 16.06.2017

Další posila přichází do kádru plzeňského Interobalu. S týmem začne přípravu Jan Křemen, mládežnický reprezentant, který v minulé sezóně oblékal dres pražské Sparty.