Představovat Zdeňka Slámu, to sebou nese známky pověstného nošení dříví do lesa. Futsalista, který okusil ligu v západočeském Chebu, ale bojoval i v dresu ruské Ťumeně nebo bratislavského Slov-Maticu, znovu mění klubovou příslušnost. Následuje trenéra Davida Friče, který se přesouvá ze Sparty do Interobalu Plzeň a dá se čekat, že v příští sezoně bude patřit k oporám tohoto klubu.

"Mnohonásobný reprezentant a člen klubu 250 bude jistě velkým lákadlem pro diváky a hlavně obrovským přínosem pro mužstvo," vysvětluje facebookový profil Interobalu. "Zdeněk podepsal v klubu tříletý kontrakt," doplňuje informaci, která potvrzuje, že v Plzni jdou cestou dlouhodobé koncepční práce.

Další aktuality

Do Chrudimi míří Litoměřice i s Radimem Zárubou
Do Chrudimi míří Litoměřice i s Radimem Zárubou 23.11.2017

Futsalisté Chrudimi hostí v pátek od 20 hodin doma Litoměřice. Mohl to být celkem normální zápas, jenže Gardenline přivedl do týmu ex-chrudimského Radima Zárubu, který si odbyde premiéru v zeleném dresu právě v 11. kole 1. FUTSAL ligy. Zápas můžete sledovat živě na Tipsport.cz!

Záchranářský souboj: Olympik se střetne s Třincem
Záchranářský souboj: Olympik se střetne s Třincem 23.11.2017

1. FUTSAL liga má v pátek na programu poslední kolo první části sezony. Olympik v něm přivítá doma od 20 hodin Třinec, se kterým se bude prát o záchranu v nejvyšší soutěži.

Nejzbach čeká historicky první ligové utkání s Jeseníkem
Nejzbach čeká historicky první ligové utkání s Jeseníkem 23.11.2017

V 11. kole 1. FUTSAL ligy zajíždí Nejzbach do Ostravy, kde se v pátek utká s Jeseníkem. Gamaspol letos poprvé okouší chuť nejvyšší soutěže. Momentálně se nachází na devátém místě s pěti body. Nejzbach se zatím drží na čtvrtém místě s osmnácti body. Utkání začíná ve 20 hodin.