Představovat Zdeňka Slámu, to sebou nese známky pověstného nošení dříví do lesa. Futsalista, který okusil ligu v západočeském Chebu, ale bojoval i v dresu ruské Ťumeně nebo bratislavského Slov-Maticu, znovu mění klubovou příslušnost. Následuje trenéra Davida Friče, který se přesouvá ze Sparty do Interobalu Plzeň a dá se čekat, že v příští sezoně bude patřit k oporám tohoto klubu.

"Mnohonásobný reprezentant a člen klubu 250 bude jistě velkým lákadlem pro diváky a hlavně obrovským přínosem pro mužstvo," vysvětluje facebookový profil Interobalu. "Zdeněk podepsal v klubu tříletý kontrakt," doplňuje informaci, která potvrzuje, že v Plzni jdou cestou dlouhodobé koncepční práce.

Další aktuality

Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty!
Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty! 21.06.2017

První zajímavou posilu pražské Sparty na palubovce nenajdete. Po několika očekávaných přesunech na trase Benago - Sparta přichází opravdu zajímavá informace.

Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera
Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera 20.06.2017

Smlouva se společností CHANCE a.s. vypršela, a tak nejvyšší futsalová soutěž momentálně nemá generálního partnera. Prodloužení smlouvy na základě provázanosti FAČR s konkurenční Fortunou pochopitelně nebylo možné. V tuto chvíli však probíhají jednání. Pokud se do nich chcete se svou společností zapojit i vy, máte možnost.

Reprezentant Jan Křemen hráčem Interobalu!
Reprezentant Jan Křemen hráčem Interobalu! 16.06.2017

Další posila přichází do kádru plzeňského Interobalu. S týmem začne přípravu Jan Křemen, mládežnický reprezentant, který v minulé sezóně oblékal dres pražské Sparty.