Miroslav Semerád je dobře známá postava naší ligové futsalové scény. V nejvyšší soutěži oblékal dres šesti klubů (Torf Pardubice, SELP Mladá Boleslav, Helas Brno, Sparta Praha, Nejzbach Vysoké Mýto, Hradec Králové) a v minulé sezoně patřil v dresu Hradce Králové ve 43 letech k nejstarším hráčům ligové historie.

“Cítil jsem potřebu udělat na postu trenéra změnu, vždyť jsem tým vedl už hodně dlouho,“ vysvětlil nám Roman Páral, dosavadní trenér, ale také člen klubového vedení. Sázka na „Sempreho“ není náhodná, v Nejzbachu působil v letech 2011-2013 a 2014-2016 (na rok si odskočil do Sparty) a tak prostředí klubu velmi dobře zná.

Po již avizovaných změnách trenérů ve Spartě, Slavii, Gardenline a Plzni se i Nejzbach řadí mezi týmy, které půjdou do nové sezóny s novým šéfem lavičky…

Další aktuality

Do Chrudimi míří Litoměřice i s Radimem Zárubou
Do Chrudimi míří Litoměřice i s Radimem Zárubou 23.11.2017

Futsalisté Chrudimi hostí v pátek od 20 hodin doma Litoměřice. Mohl to být celkem normální zápas, jenže Gardenline přivedl do týmu ex-chrudimského Radima Zárubu, který si odbyde premiéru v zeleném dresu právě v 11. kole 1. FUTSAL ligy. Zápas můžete sledovat živě na Tipsport.cz!

Záchranářský souboj: Olympik se střetne s Třincem
Záchranářský souboj: Olympik se střetne s Třincem 23.11.2017

1. FUTSAL liga má v pátek na programu poslední kolo první části sezony. Olympik v něm přivítá doma od 20 hodin Třinec, se kterým se bude prát o záchranu v nejvyšší soutěži.

Nejzbach čeká historicky první ligové utkání s Jeseníkem
Nejzbach čeká historicky první ligové utkání s Jeseníkem 23.11.2017

V 11. kole 1. FUTSAL ligy zajíždí Nejzbach do Ostravy, kde se v pátek utká s Jeseníkem. Gamaspol letos poprvé okouší chuť nejvyšší soutěže. Momentálně se nachází na devátém místě s pěti body. Nejzbach se zatím drží na čtvrtém místě s osmnácti body. Utkání začíná ve 20 hodin.