Miroslav Semerád je dobře známá postava naší ligové futsalové scény. V nejvyšší soutěži oblékal dres šesti klubů (Torf Pardubice, SELP Mladá Boleslav, Helas Brno, Sparta Praha, Nejzbach Vysoké Mýto, Hradec Králové) a v minulé sezoně patřil v dresu Hradce Králové ve 43 letech k nejstarším hráčům ligové historie.

“Cítil jsem potřebu udělat na postu trenéra změnu, vždyť jsem tým vedl už hodně dlouho,“ vysvětlil nám Roman Páral, dosavadní trenér, ale také člen klubového vedení. Sázka na „Sempreho“ není náhodná, v Nejzbachu působil v letech 2011-2013 a 2014-2016 (na rok si odskočil do Sparty) a tak prostředí klubu velmi dobře zná.

Po již avizovaných změnách trenérů ve Spartě, Slavii, Gardenline a Plzni se i Nejzbach řadí mezi týmy, které půjdou do nové sezóny s novým šéfem lavičky…

Další aktuality

Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty!
Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty! 21.06.2017

První zajímavou posilu pražské Sparty na palubovce nenajdete. Po několika očekávaných přesunech na trase Benago - Sparta přichází opravdu zajímavá informace.

Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera
Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera 20.06.2017

Smlouva se společností CHANCE a.s. vypršela, a tak nejvyšší futsalová soutěž momentálně nemá generálního partnera. Prodloužení smlouvy na základě provázanosti FAČR s konkurenční Fortunou pochopitelně nebylo možné. V tuto chvíli však probíhají jednání. Pokud se do nich chcete se svou společností zapojit i vy, máte možnost.

Reprezentant Jan Křemen hráčem Interobalu!
Reprezentant Jan Křemen hráčem Interobalu! 16.06.2017

Další posila přichází do kádru plzeňského Interobalu. S týmem začne přípravu Jan Křemen, mládežnický reprezentant, který v minulé sezóně oblékal dres pražské Sparty.