Od začátku roku 2010 zajišťoval každodenní provoz Facebookového profilu klubu. Je zakladatelem serveru futsalplzen.cz, který v sezóně CHANCE futsal ligy 2015/2016 získal první místo v anketě nejlepší ligový web. V posledních dvou letech se úspěšně snažil převést klubové informace do videa a i díky tomu klub přitáhl mnoho nových fanoušků. Také založil další nová média pro klub jako je Instagram a Twitter, která byla jako Facebook aktivní. I na trenérském postu se neztratil a získal několik ocenění i postupů na Final four. Poté musel z trenérského postu odejít a začít hledat nové partnery pro provoz klubu. Až do roku 2015.

V roce 2015 oslovil nového sponzora a to společnost Interobal k.s. a společně se díky tomu začala tvořit nová historii nejslavnějšího plzeňského klubu.

Další aktuality

Týden návratů v Jeseníku! Univerzál Jan Daniel
Týden návratů v Jeseníku! Univerzál Jan Daniel 22.06.2017

V týdnu, kdy se Jeseník sejde k zahájení přípravy na novou sezonu, připravil klubový web krátký náhled na dění v klubu. Jakou cestou Gamaspol půjde, naznačuje již první příspěvek. Asi není tajemství, že stěhování Brazilců, Španělů nebo Rusů na sever Moravy nehrozí. Jednak je tady ekonomická situace klubu, ale především bude chtít vedení klubu ve své první prvoligové sezoně prodat dlouholetou práci s mládeží a bude spoléhat výlučně na své odchovance.

Trenér Brychta se rozhodl ve Slavii skončit
Trenér Brychta se rozhodl ve Slavii skončit 06.06.2017

Nejúspěšnější trenér sešívané historie ve Slavii končí, a klub bude muset hledat adekvátní náhradu. Ne, není to tak že bychom trenéra po prohraném finále vyhodili.

Trenér David Frič míří do Plzně
Trenér David Frič míří do Plzně 06.06.2017

Po sezóně CHANCE futsal ligy 2016/17 byl z pozice trenéra u futsalové Sparty Praha propuštěn David Frič. Dlouho se spekulovalo a řešilo do jakého týmu přijde a dnes Vám jako první přinášíme aktuální informaci. David Frič se na novou ligovou sezónu připojí na pozici trenéra k plzeňskému Interobalu.