Od začátku roku 2010 zajišťoval každodenní provoz Facebookového profilu klubu. Je zakladatelem serveru futsalplzen.cz, který v sezóně CHANCE futsal ligy 2015/2016 získal první místo v anketě nejlepší ligový web. V posledních dvou letech se úspěšně snažil převést klubové informace do videa a i díky tomu klub přitáhl mnoho nových fanoušků. Také založil další nová média pro klub jako je Instagram a Twitter, která byla jako Facebook aktivní. I na trenérském postu se neztratil a získal několik ocenění i postupů na Final four. Poté musel z trenérského postu odejít a začít hledat nové partnery pro provoz klubu. Až do roku 2015.

V roce 2015 oslovil nového sponzora a to společnost Interobal k.s. a společně se díky tomu začala tvořit nová historii nejslavnějšího plzeňského klubu.

Další aktuality

Radim Záruba se vrácí do Čech. Oblékne dres Gardenline
Radim Záruba se vrácí do Čech. Oblékne dres Gardenline 22.11.2017

V pátek v Chrudimi zakončí Litoměřice první polovinu letošního ročníku 1.FUTSAL ligy. Před tímto duelem vedení klubu přivádí obrovskou posilu. Zelenobílý dres obleče nejlepší český futsalista roku 2016 a zároveň adept na zisk stejného ocenění i za rok 2017 Radim Záruba. Ten do klubu přichází na přestup z ŠK Slovan Bratislava.

Vahala na hostování do Sparty
Vahala na hostování do Sparty 29.09.2017

Jednání mezi představiteli klubů dospělo k dohodě, díky které Ondřej Vahala přece jen oblékne dres Sparty.

Chrudimský tým posílil ukrajinský reprezentant Oleksandr Sorokin
Chrudimský tým posílil ukrajinský reprezentant Oleksandr Sorokin 28.09.2017

Ještě před východočeským derby přivítal třináctinásobný mistr z Chrudimi jednu zajímavou posilu. Útočné řady výběru Felipe Condeho posílil druhý hráč ukrajinské národnosti, k brankáři Litviněnkovi se z Lokomotivu Charkov připojí obávaný střelec Oleksandr Sorokin!