Dosavadní trenér Petr Kučera u týmu zůstává. „Ve čtvrtek v 18 hodin večer byla s Davidem Fričem podepsána trenérská smlouva,“ říká finanční ředitel a jednatel klubu Ing. Radek Lobo. „Petr Kučera zůstává. Oba se budou brát jako trenérské duo, dvojice trenérů,“ dodává Lobo.

Interobal Plzeň tak získává oba trenéry, kteří spolu trénují i futsalovou reprezentaci do 19-ti let. 

Jak již trenér Kučera řekl v našem rozhovoru v minulých dnech: „Pokud David do Plzně přijde, tak já ho tady jedině přivítám“ a dodává „Je to jeden z největších futsalových odborníků v České republice a pro futsal v našem městě by byl velkým přínosem.“

Další aktuality

Radim Záruba se vrácí do Čech. Oblékne dres Gardenline
Radim Záruba se vrácí do Čech. Oblékne dres Gardenline 22.11.2017

V pátek v Chrudimi zakončí Litoměřice první polovinu letošního ročníku 1.FUTSAL ligy. Před tímto duelem vedení klubu přivádí obrovskou posilu. Zelenobílý dres obleče nejlepší český futsalista roku 2016 a zároveň adept na zisk stejného ocenění i za rok 2017 Radim Záruba. Ten do klubu přichází na přestup z ŠK Slovan Bratislava.

Vahala na hostování do Sparty
Vahala na hostování do Sparty 29.09.2017

Jednání mezi představiteli klubů dospělo k dohodě, díky které Ondřej Vahala přece jen oblékne dres Sparty.

Chrudimský tým posílil ukrajinský reprezentant Oleksandr Sorokin
Chrudimský tým posílil ukrajinský reprezentant Oleksandr Sorokin 28.09.2017

Ještě před východočeským derby přivítal třináctinásobný mistr z Chrudimi jednu zajímavou posilu. Útočné řady výběru Felipe Condeho posílil druhý hráč ukrajinské národnosti, k brankáři Litviněnkovi se z Lokomotivu Charkov připojí obávaný střelec Oleksandr Sorokin!