Dosavadní trenér Petr Kučera u týmu zůstává. „Ve čtvrtek v 18 hodin večer byla s Davidem Fričem podepsána trenérská smlouva,“ říká finanční ředitel a jednatel klubu Ing. Radek Lobo. „Petr Kučera zůstává. Oba se budou brát jako trenérské duo, dvojice trenérů,“ dodává Lobo.

Interobal Plzeň tak získává oba trenéry, kteří spolu trénují i futsalovou reprezentaci do 19-ti let. 

Jak již trenér Kučera řekl v našem rozhovoru v minulých dnech: „Pokud David do Plzně přijde, tak já ho tady jedině přivítám“ a dodává „Je to jeden z největších futsalových odborníků v České republice a pro futsal v našem městě by byl velkým přínosem.“

Další aktuality

Týden návratů v Jeseníku! Univerzál Jan Daniel
Týden návratů v Jeseníku! Univerzál Jan Daniel 22.06.2017

V týdnu, kdy se Jeseník sejde k zahájení přípravy na novou sezonu, připravil klubový web krátký náhled na dění v klubu. Jakou cestou Gamaspol půjde, naznačuje již první příspěvek. Asi není tajemství, že stěhování Brazilců, Španělů nebo Rusů na sever Moravy nehrozí. Jednak je tady ekonomická situace klubu, ale především bude chtít vedení klubu ve své první prvoligové sezoně prodat dlouholetou práci s mládeží a bude spoléhat výlučně na své odchovance.

Trenér Brychta se rozhodl ve Slavii skončit
Trenér Brychta se rozhodl ve Slavii skončit 06.06.2017

Nejúspěšnější trenér sešívané historie ve Slavii končí, a klub bude muset hledat adekvátní náhradu. Ne, není to tak že bychom trenéra po prohraném finále vyhodili.

Michael Sinkule skončil u Interobalu Plzeň
Michael Sinkule skončil u Interobalu Plzeň 05.06.2017

Po skoro osmi letech ve vedoucích pozicích končí u Interobalu Plzeň a dříve Indossu Plzeň Michael Sinkule. V posledních dvou letech vykonával funkci ředitele pro PR a marketing. Měl tak na starosti celou prezentaci klubu směrem k fanouškům a k široké veřejnosti. Byl dále jednatelem klubu a členem vedení klubu s podílem v klubu. Vše bylo k 1. června ukončeno!