Tři z těchto anket ovládl chrudimský Brazilec Max! Ten vyhrál hlasování futsalové veřejnosti a stal se nejlepším cizincem CHANCE ligy. Zároveň také ovládl statistiky play off. S třinácti brankami se stal nejlepším střelcem a s dvaceti body vyhrál i produktivitu play off.

Nejlepším hráčem finálové série byl futsalovými odborníky zvolen slávistický brankář Ondřej Vahala. A teď to hlavní. Ostatními týmy v lize byl nejužitečnějším hráčem zvolen slávista Radim Záruba, který dostal od společnosti CHANCE a.s. poukaz na zakoupení dvou luxusních košil šitých na míru.

Další aktuality

Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty!
Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty! 21.06.2017

První zajímavou posilu pražské Sparty na palubovce nenajdete. Po několika očekávaných přesunech na trase Benago - Sparta přichází opravdu zajímavá informace.

Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera
Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera 20.06.2017

Smlouva se společností CHANCE a.s. vypršela, a tak nejvyšší futsalová soutěž momentálně nemá generálního partnera. Prodloužení smlouvy na základě provázanosti FAČR s konkurenční Fortunou pochopitelně nebylo možné. V tuto chvíli však probíhají jednání. Pokud se do nich chcete se svou společností zapojit i vy, máte možnost.

Reprezentant Jan Křemen hráčem Interobalu!
Reprezentant Jan Křemen hráčem Interobalu! 16.06.2017

Další posila přichází do kádru plzeňského Interobalu. S týmem začne přípravu Jan Křemen, mládežnický reprezentant, který v minulé sezóně oblékal dres pražské Sparty.