Tři z těchto anket ovládl chrudimský Brazilec Max! Ten vyhrál hlasování futsalové veřejnosti a stal se nejlepším cizincem CHANCE ligy. Zároveň také ovládl statistiky play off. S třinácti brankami se stal nejlepším střelcem a s dvaceti body vyhrál i produktivitu play off.

Nejlepším hráčem finálové série byl futsalovými odborníky zvolen slávistický brankář Ondřej Vahala. A teď to hlavní. Ostatními týmy v lize byl nejužitečnějším hráčem zvolen slávista Radim Záruba, který dostal od společnosti CHANCE a.s. poukaz na zakoupení dvou luxusních košil šitých na míru.

Další aktuality

Do Chrudimi míří Litoměřice i s Radimem Zárubou
Do Chrudimi míří Litoměřice i s Radimem Zárubou 23.11.2017

Futsalisté Chrudimi hostí v pátek od 20 hodin doma Litoměřice. Mohl to být celkem normální zápas, jenže Gardenline přivedl do týmu ex-chrudimského Radima Zárubu, který si odbyde premiéru v zeleném dresu právě v 11. kole 1. FUTSAL ligy. Zápas můžete sledovat živě na Tipsport.cz!

Záchranářský souboj: Olympik se střetne s Třincem
Záchranářský souboj: Olympik se střetne s Třincem 23.11.2017

1. FUTSAL liga má v pátek na programu poslední kolo první části sezony. Olympik v něm přivítá doma od 20 hodin Třinec, se kterým se bude prát o záchranu v nejvyšší soutěži.

Nejzbach čeká historicky první ligové utkání s Jeseníkem
Nejzbach čeká historicky první ligové utkání s Jeseníkem 23.11.2017

V 11. kole 1. FUTSAL ligy zajíždí Nejzbach do Ostravy, kde se v pátek utká s Jeseníkem. Gamaspol letos poprvé okouší chuť nejvyšší soutěže. Momentálně se nachází na devátém místě s pěti body. Nejzbach se zatím drží na čtvrtém místě s osmnácti body. Utkání začíná ve 20 hodin.