První poločas byl chudý na góly. Po tyčce plzeňského Mižára se na druhé straně radoval domácí Hrdina, který využil pas od Záruby a udělal kličku Kubíčkovi.

Své vedení Slavia po přestávce navýšila. Výborně se prosadil Novotný a druhý gól dal Hrdina. Jenže sešívaní se rychle vyfaulovali a nabídli soupeři snížení. Ze dvou desítek se prosadil hostující střelec Štrajt – 3:2. Místo vyrovnání přišlo slávistické rozhodnutí. Hrdina zkompletoval hattrick a následně Plzeň dorazil Brychta. Při hostující power play se ještě trefil brankář Vahala a útočník Salák – 7:2.

Martin Brychta (trenér SK Slavia Praha): „Skóre není odrazem zápasu. Šlo o vyrovnanější duel, než jsme hráli v Plzni. Prohospodařili jsme začátek zápasu. Jen díky tyčím a Vahalovi jsme neinkasovali úvodní gól. Měli jsme namále. Musím uznat, že kdyby hosté proměnili své šance, tak by utkání bylo pro nás hodně těžké. Díky tomu, že Interobal nedal, jsme se dostali do hry, a zápas byl vyrovnaný. Druhý poločas museli hosté zatlačit na pilu, byli důraznější a pohyblivější. Presovali nás. I když jsme na to byli připravení, tak jsme neřešili některé momenty tak, jak jsme měli. Zaplaťpánbůh zápas dopadl, jak dopadl.“

Petr Kučera (trenér SK Interobal Plzeň): „Rozhodující moment je v této sérii jediný, a to je proměňování šancí a střelba. V poli se hraje naprosto vyrovnaný futsal. Slavia má hráče, kteří dokáží dát gól. My bohužel takové hráče nemáme. Můžeme klidně v zápase vést, ale místo toho dostaneme první gól, což nás sráží. Nestřílíme a nemůžeme dát gól.“

SK Slavia Praha – SK Interobal Plzeň 7:2 (1:0)

Statistiky

Další aktuality

Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty!
Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty! 21.06.2017

První zajímavou posilu pražské Sparty na palubovce nenajdete. Po několika očekávaných přesunech na trase Benago - Sparta přichází opravdu zajímavá informace.

Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera
Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera 20.06.2017

Smlouva se společností CHANCE a.s. vypršela, a tak nejvyšší futsalová soutěž momentálně nemá generálního partnera. Prodloužení smlouvy na základě provázanosti FAČR s konkurenční Fortunou pochopitelně nebylo možné. V tuto chvíli však probíhají jednání. Pokud se do nich chcete se svou společností zapojit i vy, máte možnost.

Reprezentant Jan Křemen hráčem Interobalu!
Reprezentant Jan Křemen hráčem Interobalu! 16.06.2017

Další posila přichází do kádru plzeňského Interobalu. S týmem začne přípravu Jan Křemen, mládežnický reprezentant, který v minulé sezóně oblékal dres pražské Sparty.