Vzájemná bilance obou celků v letošní sezoně je vyrovnaná. V prvním kole uspěla doma Sparta, která zvítězila 3:2 po zajímavém závěru, kdy v předposlední minutě zápasu padly tři branky. Odveta se hrála v Lovosicích před televizními kamerami. Domácí Gardenline zvítězil po pěkné bitvě 6:2. Můžeme se těšit na podobně atraktivní bitvy i během play off.

Lukáš Vobecký (manažer Gardenline Litoměřice): „Už se nemůžeme dočkat, pauza po základní části byla dlouhá. Musíme pochválit kluky za přístup k tréninkům. Z kabiny je cítit velké odhodlání uspět. I když jsme po základní části skončili třetí, jako favorit se necítíme. Moc zkušeností z play off nemáme, ale chtěli bychom přes čtvrtfinále přejít, a proto potřebujeme první utkání vyhrát. Ještě když nás požene s největší pravděpodobností vyprodaná hala.“

Igor Vodecký (asistent trenéra AC Sparta Praha): „Začíná play off a já osobně se velmi těším. Litoměřice jsou velmi silným týmem s řadou zahraničních hráčů, kteří jsou velmi dobře technicky připravení. Měli jsme dost času zanalyzovat jejich hru a dobře se připravit. Půjdeme do zápasu odhodlaní získat první bod a přenést výhodu na naši stranu, protože první zápas je vždy velmi důležitý pro vývoj celé série.“

Gardenline Litoměřice – AC Sparta Praha (pátek 20:00, SH Lovosice)

Profil haly

SH Chemik

Více
Adresa Terezínská 1032, 410 02 Lovosice
Kapacita 950
Vstupenky 30 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 15ti let zdarma

Další aktuality

Do Chrudimi míří Litoměřice i s Radimem Zárubou
Do Chrudimi míří Litoměřice i s Radimem Zárubou 23.11.2017

Futsalisté Chrudimi hostí v pátek od 20 hodin doma Litoměřice. Mohl to být celkem normální zápas, jenže Gardenline přivedl do týmu ex-chrudimského Radima Zárubu, který si odbyde premiéru v zeleném dresu právě v 11. kole 1. FUTSAL ligy. Zápas můžete sledovat živě na Tipsport.cz!

Záchranářský souboj: Olympik se střetne s Třincem
Záchranářský souboj: Olympik se střetne s Třincem 23.11.2017

1. FUTSAL liga má v pátek na programu poslední kolo první části sezony. Olympik v něm přivítá doma od 20 hodin Třinec, se kterým se bude prát o záchranu v nejvyšší soutěži.

Nejzbach čeká historicky první ligové utkání s Jeseníkem
Nejzbach čeká historicky první ligové utkání s Jeseníkem 23.11.2017

V 11. kole 1. FUTSAL ligy zajíždí Nejzbach do Ostravy, kde se v pátek utká s Jeseníkem. Gamaspol letos poprvé okouší chuť nejvyšší soutěže. Momentálně se nachází na devátém místě s pěti body. Nejzbach se zatím drží na čtvrtém místě s osmnácti body. Utkání začíná ve 20 hodin.