Vzájemná bilance obou celků v letošní sezoně je vyrovnaná. V prvním kole uspěla doma Sparta, která zvítězila 3:2 po zajímavém závěru, kdy v předposlední minutě zápasu padly tři branky. Odveta se hrála v Lovosicích před televizními kamerami. Domácí Gardenline zvítězil po pěkné bitvě 6:2. Můžeme se těšit na podobně atraktivní bitvy i během play off.

Lukáš Vobecký (manažer Gardenline Litoměřice): „Už se nemůžeme dočkat, pauza po základní části byla dlouhá. Musíme pochválit kluky za přístup k tréninkům. Z kabiny je cítit velké odhodlání uspět. I když jsme po základní části skončili třetí, jako favorit se necítíme. Moc zkušeností z play off nemáme, ale chtěli bychom přes čtvrtfinále přejít, a proto potřebujeme první utkání vyhrát. Ještě když nás požene s největší pravděpodobností vyprodaná hala.“

Igor Vodecký (asistent trenéra AC Sparta Praha): „Začíná play off a já osobně se velmi těším. Litoměřice jsou velmi silným týmem s řadou zahraničních hráčů, kteří jsou velmi dobře technicky připravení. Měli jsme dost času zanalyzovat jejich hru a dobře se připravit. Půjdeme do zápasu odhodlaní získat první bod a přenést výhodu na naši stranu, protože první zápas je vždy velmi důležitý pro vývoj celé série.“

Gardenline Litoměřice – AC Sparta Praha (pátek 20:00, SH Lovosice)

Profil haly

SH Chemik

Více
Adresa Terezínská 1032, 410 02 Lovosice
Kapacita 950
Vstupenky 30 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 15ti let zdarma

Další aktuality

Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty!
Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty! 21.06.2017

První zajímavou posilu pražské Sparty na palubovce nenajdete. Po několika očekávaných přesunech na trase Benago - Sparta přichází opravdu zajímavá informace.

Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera
Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera 20.06.2017

Smlouva se společností CHANCE a.s. vypršela, a tak nejvyšší futsalová soutěž momentálně nemá generálního partnera. Prodloužení smlouvy na základě provázanosti FAČR s konkurenční Fortunou pochopitelně nebylo možné. V tuto chvíli však probíhají jednání. Pokud se do nich chcete se svou společností zapojit i vy, máte možnost.

Reprezentant Jan Křemen hráčem Interobalu!
Reprezentant Jan Křemen hráčem Interobalu! 16.06.2017

Další posila přichází do kádru plzeňského Interobalu. S týmem začne přípravu Jan Křemen, mládežnický reprezentant, který v minulé sezóně oblékal dres pražské Sparty.