Zápas budou vysílat hned dva kanály. První je prostřednictvím live sázek na CHANCE.cz a druhý na LivesportTV. Nepůjde však o obyčejný stream. „Chtěli jsme se co nejvíce přiblížit televiznímu utkání, aby se divák nenudil o přestávce, ani během zápasu,“ prozradil PR manažer Svazu futsalu Michal Pavlík.

On sám bude zápas komentovat. Rozhovory přímo z plochy haly v Edenu vám zprostředkuje po prvním poločase i po skončení utkání Radek Klier. O přestávce stream vypínat nemusíte. A neměli byste. „Připravili jsme program po vzoru hokeje, kdy komentátor s hostem na tribuně hodnotí průběh první půle. Do toho vám budeme pouštět reportáže a ohlasy z právě probíhajícího play off,“ naznačil Pavlík.

Po celý přenos nebudou chybět ani opakované záběry přesně tak, jak jste z televize zvyklí. Takže pokud nedorazíte do haly v Edenu, žhavte internet. Zápas začíná ve 20 hodin.

První duel této série vyhrála Slavia v prodloužení 4:3 a přivezla si v pondělní z Plzně náskok. A co řekli oba trenéři před čtvrtečním mačem?

Martin Brychta (trenér SK Slavia Praha): „Už před začátkem série jsem říkal, že nás čekají vyrovnané zápasy dvou dobře připravených týmů, a to se v Plzni jenom potvrdilo. Utkání už asi nemohlo být vyrovnanější. Měli jsme v utkání několik fází hry, kdy jsme se přizpůsobili hře soupeře a on nás za to potrestal. Musíme ve čtvrtek ještě na těchto momentech zapracovat. Věřím, že nás dorazí podpořit fanoušci a pomohou nám získat další vítězství.“

Petr Kučera (trenér SK Interobal Plzeň): „Pojedeme na Slavii sebevědomě, protože nemusíme mít z ničeho strach. Z posledních čtyř poločasů jsme byli jeden horší, jeden lepší a dva poločasy byly naprosto vyrovnané. Jediné, co oproti pondělku musíme zlepšit je koncentrace při bránění standardek soupeře a proměňování šancí. Věřím, že nás přijede podpořit i hodně našich fanoušků a vytvoří nám takřka domácí atmosféru i v Edenu.“

SK Slavia Praha – SK Interobal Plzeň (čtvrtek 20:00, SH Eden, živě www.chance.cz a www.livesporttv.cz)

Profil haly

SH Eden

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty!
Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty! 21.06.2017

První zajímavou posilu pražské Sparty na palubovce nenajdete. Po několika očekávaných přesunech na trase Benago - Sparta přichází opravdu zajímavá informace.

Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera
Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera 20.06.2017

Smlouva se společností CHANCE a.s. vypršela, a tak nejvyšší futsalová soutěž momentálně nemá generálního partnera. Prodloužení smlouvy na základě provázanosti FAČR s konkurenční Fortunou pochopitelně nebylo možné. V tuto chvíli však probíhají jednání. Pokud se do nich chcete se svou společností zapojit i vy, máte možnost.

Reprezentant Jan Křemen hráčem Interobalu!
Reprezentant Jan Křemen hráčem Interobalu! 16.06.2017

Další posila přichází do kádru plzeňského Interobalu. S týmem začne přípravu Jan Křemen, mládežnický reprezentant, který v minulé sezóně oblékal dres pražské Sparty.