Zápas budou vysílat hned dva kanály. První je prostřednictvím live sázek na CHANCE.cz a druhý na LivesportTV. Nepůjde však o obyčejný stream. „Chtěli jsme se co nejvíce přiblížit televiznímu utkání, aby se divák nenudil o přestávce, ani během zápasu,“ prozradil PR manažer Svazu futsalu Michal Pavlík.

On sám bude zápas komentovat. Rozhovory přímo z plochy haly v Edenu vám zprostředkuje po prvním poločase i po skončení utkání Radek Klier. O přestávce stream vypínat nemusíte. A neměli byste. „Připravili jsme program po vzoru hokeje, kdy komentátor s hostem na tribuně hodnotí průběh první půle. Do toho vám budeme pouštět reportáže a ohlasy z právě probíhajícího play off,“ naznačil Pavlík.

Po celý přenos nebudou chybět ani opakované záběry přesně tak, jak jste z televize zvyklí. Takže pokud nedorazíte do haly v Edenu, žhavte internet. Zápas začíná ve 20 hodin.

První duel této série vyhrála Slavia v prodloužení 4:3 a přivezla si v pondělní z Plzně náskok. A co řekli oba trenéři před čtvrtečním mačem?

Martin Brychta (trenér SK Slavia Praha): „Už před začátkem série jsem říkal, že nás čekají vyrovnané zápasy dvou dobře připravených týmů, a to se v Plzni jenom potvrdilo. Utkání už asi nemohlo být vyrovnanější. Měli jsme v utkání několik fází hry, kdy jsme se přizpůsobili hře soupeře a on nás za to potrestal. Musíme ve čtvrtek ještě na těchto momentech zapracovat. Věřím, že nás dorazí podpořit fanoušci a pomohou nám získat další vítězství.“

Petr Kučera (trenér SK Interobal Plzeň): „Pojedeme na Slavii sebevědomě, protože nemusíme mít z ničeho strach. Z posledních čtyř poločasů jsme byli jeden horší, jeden lepší a dva poločasy byly naprosto vyrovnané. Jediné, co oproti pondělku musíme zlepšit je koncentrace při bránění standardek soupeře a proměňování šancí. Věřím, že nás přijede podpořit i hodně našich fanoušků a vytvoří nám takřka domácí atmosféru i v Edenu.“

SK Slavia Praha – SK Interobal Plzeň (čtvrtek 20:00, SH Eden, živě www.chance.cz a www.livesporttv.cz)

Profil haly

SH Eden

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Do Chrudimi míří Litoměřice i s Radimem Zárubou
Do Chrudimi míří Litoměřice i s Radimem Zárubou 23.11.2017

Futsalisté Chrudimi hostí v pátek od 20 hodin doma Litoměřice. Mohl to být celkem normální zápas, jenže Gardenline přivedl do týmu ex-chrudimského Radima Zárubu, který si odbyde premiéru v zeleném dresu právě v 11. kole 1. FUTSAL ligy. Zápas můžete sledovat živě na Tipsport.cz!

Záchranářský souboj: Olympik se střetne s Třincem
Záchranářský souboj: Olympik se střetne s Třincem 23.11.2017

1. FUTSAL liga má v pátek na programu poslední kolo první části sezony. Olympik v něm přivítá doma od 20 hodin Třinec, se kterým se bude prát o záchranu v nejvyšší soutěži.

Nejzbach čeká historicky první ligové utkání s Jeseníkem
Nejzbach čeká historicky první ligové utkání s Jeseníkem 23.11.2017

V 11. kole 1. FUTSAL ligy zajíždí Nejzbach do Ostravy, kde se v pátek utká s Jeseníkem. Gamaspol letos poprvé okouší chuť nejvyšší soutěže. Momentálně se nachází na devátém místě s pěti body. Nejzbach se zatím drží na čtvrtém místě s osmnácti body. Utkání začíná ve 20 hodin.